Little Nightmares III – Vydání odloženo na příští rok!

Studio Supermassive Games oznámilo odklad hry Little Nightmares III, jejíž vydání je nyní stanoveno na rok 2025. Vývojáři se o tuto aktualizaci podělili na sociální síti X, dříve známé jako Twitter, a zdůraznili, že potřebují další čas, aby zajistili kvalitu hry.

V prohlášení zdůraznili odhodlání vývojářů poskytnout vybroušený zážitek: „Stejně jako se nemůžeme dočkat, až se do Nowhere vrátíte, chceme se také ujistit, že hře věnujeme péči a lásku, kterou si zaslouží. Kvalita je pro nás nejvyšší prioritou a víme, že vy to cítíte stejně. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli posunout vydání hry na rok 2025.“

Hra „Little Nightmares III“, která byla oznámena na loňském veletrhu Gamescom, bude prvním přírůstkem do hlavní řady, který nevyvíjí studio Tarsier Studios. Místo toho společnost Supermassive Games vezme hráče na nové dobrodružství se dvěma hlavními hrdiny, Lowem a Alone, kteří se pohybují v děsivém světě Spiral. Tento svět zahrnuje Nekropoli, která je domovem obludného Monster Baby.

Hra představuje online kooperativní režim, čímž splňuje hlavní přání fanoušků, ačkoli nebude obsahovat couch co-op. Hráči se mohou rozhodnout hrát sólo s asistencí umělé inteligence.

„Kooperace byla nejžádanější funkcí od našich fanoušků, takže pro nás bylo opravdu důležité jim ji poskytnout,“ řekla producentka společnosti Bandai Namco Coralie Feniello.

Navzdory zpoždění si fanoušci nedávno užili 18 minutový trailer z kooperativního režimu, který představil nové mechanismy a nebezpečnou Nekropoli.

Little Nightmares III bude po vydání v roce 2025 k dispozici na Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Switch a PC.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *