LoL – 2016 Mid-Season Invitational

Hra: League of Legends

Více známý pod zkratkou MSI, je turnaj vytvořený společností Riot Games – a to v období od jara do léta daného roku či období. Tento turnaj nám nabídne letní vítěze z amerických LCS, evropských LCS, LPL (Čína), LMS (Taiwan), LCK (Korea) a také divokou kartu – tým který byl zvolen náhodně. Tento turnaj se bude konat od 4.května do 15.května 2016.

Kde se hraje?: Čína, Shanghai Oriental Sports Center – Pudong New Area

Skupinová část: Bude se hrát stylem každý s každým, a vyřadí se ti „nejhorší“. Postoupí pouze 4 nejlepší týmy do takzvané Bracket Stage. Bracket Stage se liší v tom, že se po prohrání ihned vypadává, a hraje se na Best of Five. Zvláštní na tom je, že v turnaji se nehraje o třetí příčku. Jde o to, že týmy, které se umístily na druhém a prvním místě, umožní a vytvoří volná místa pro týmy z jejich lokality – pokud vyhraje tým zastupující Čínu, můžou dále do turnaje World Championship 2016 nastoupit rovnou 4 týmy, kteří budou reprezentovat danou zemi. Taktéž to je samozřejmě, pokud vyhraje evropský tým nebo americký… Z mého pohledu je tato výhra lepší než peníze, jelikož Worlds Championship je jeden z větších turnajů ve hře League of Legends.

Prize pool je zde 250 000 USD pro první místo, pro druhé je 100 000 USD a pro týmy, které sice nepřinesou místo na další turnaj pro svou zem, je připraveno krásných a uspokojujících 50 000 USD.

týmy lolko

Týmy: Čínu bude reprezentovat tým Royal Never Give Up. Za nás Evropany se postaví tým G2 Esports. Za Severní ameriku to je Cunter Logic Gaming. Náhle přichází zlom, kde se ukazuje tým, který reprezentuje Jížní Koreu a je to SK Telecom T1 – myslím si že Korea má velmi slibné vyhlídky k výhře tohoto turnaje. Dále je zde tým Flash Wolves, který je zde za Taiwan a také SuperMassive jako divoká karta tohoto napínavého turnaje.

Uvidíme tedy, kdo z vybraných týmů se probojuje do finálové dvojky, která pomůže (snad) k získání lepších výsledků na turnaji Worlds Championship 2016. Necháme se ale překvapit. Turnaj začíná za necelý týden, určitě sledujte na internetu, jak se turnaj vyvíjí.

tabulka lolko

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *