Love You To Bits – MOBILNÍ HRY – Roztomilá slaďárna na mobily!

Love You To Bits je roztomilá point-and-click adventura, která vypráví příběh zamilovaného, nešikovného vesmírného průzkumníka Kosma, shánějícího součástky na opravu poškozené robotí přítelkyně Novy. Je to tak trochu jiná love story, ale snad bude mít šťastný konec.

  • Datum vydání: prosinec 2018
  • Vývojář: Alike Studio
  • Platformy: Android, iOS

Při nehodě hluboko ve vesmíru se tělo Kosmovi přítelkyně rozpadne na několik částí, které se rozletí do ještě temnějších koutů nekonečného prázdna. Kosmo, odhodlaný najít všechny ztracené části a poskládat Novu zpátky do jedné fungující jednotky, má před sebou nelehký úkol. Kde vůbec začít s hledáním?

Každý level ve hře je originální a dobře oddělitelný od těch ostatních, takže se nepohybujete jenom na tom stejném pozadí, ale opravdu máte pocit, že cestujeme mezi hvězdami. Hra skvěle zapadá do point-and-click žánru, kromě rozdílného designu levelů, jsou v každém levelu schované i jiné vtipné reakce na kliky hráčů. Všude čekají nějaké reference na ostatní hry, počítačové i mobilní. Díky tomu nechcete level jenom proběhnout, ale radši si vyberete zdržet se a všechno si prohlédnout a osahat.

Další skvělá věc na Love You To Bits je jak snadně se hraje. Nenutí hráče klikat na malinkaté body nebo mlátit neúnavně do obrazovky, ani je nenutí číst dlouhé texty, přesunovat věci v inventáři a zdlouhavě luštit hádanky. Místo toho před ně staví svět, ve kterém si můžou povívat a objevovat. Hra tak není těžká, ale možná i díky tomu je zábavná. K tomu se pořád připomíná silný, dobře napsaný příběh.

Love You To Bits je dostupná jak na Google Play tak i na App Store. Ačkoliv se prezentuje jako puzzle hra, je to hlavně oddechovka. Není to těžká hra, nestresuje hráče, k ničemu je nenutí. Je to perfektní hra na mobil, která pro jednou pochopila point-and-click žánr a její příběh nejen, že zahřeje u srdce, ale taky se dost pobavíte při hraní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *