Mafia III je na srpen zdarma pro hráče PlayStation 4 – NOVINKY

Konzolisti z celého světa jásají. Alespoň tedy ti, kteří hrají na konzoli PlayStation 4 a předplácí si prémiovou službu PlayStation Plus. PlayStation Plus je služba, která přináší pro hráče japonské herní konzole mnoho výhod. Na prvním místě jde o multiplayer, který je na PlayStationu dostupný pouze se službou PlayStation Plus. Další výhodou, která pro předplatitele je, je i sleva na hry v obchodě PlayStation Store. A to kolikrát i na již sezónně zlevněné hry, jako třeba právě nyní v probíhajících letních slevám Summer Sales. A třetí velkou výhodou, kterou mají k dispozici předplatitelé PlayStation Plus je dvojice her zdarma ke stažení, každý měsíc; jde o jakousi funkci pronajatí her, které můžete hrát, dokud platíte předplatné. A právě tento měsíc, tedy srpen, se do akce dostala Mafie III.

Mafia III je další díl ze série gangsterských akčních stříleček, původem od českých vývojářů. První díl nás zavedl do 30. let 20. století. Druhý díl již posunul čas do 40. a prosluněných 50. let. A třetí díl nás zavádí do New Bordeaux, města na jihu Spojených státu, do roku 1968, kdy Amerikou otřásá již několikátá vlna rasismus, xenofobie a nesnášenlivosti k početné černošské menšině. Vy se zhostíte role Lincolna Claye, dobrého Američana a legionáře z války ve Vietnamu, který se vrací do New Bordeaux za svou rodinou – nejedná se opravdovou rodinu, Lincoln je členem černošské mafie. Ta se dostane do křížku s italskou mafií vedenou Donem Marcanem. Příběh je plný zrady, emocí, pomsty a zničeného lidského života.

Služba PlayStation Plus uveřejnila Mafii III ke stažení již včera, 7. 8. 2018 a bude k mání po celý srpen. Z vlastní zkušenosti musím potvrdit, že se jedná o skvělou možnost, jak hru ozkoušet, pokud se vám za ni během letních slev například nechtělo platit. Ještě doplním, že po boku Mafie III se v PS Plus hrách pro měsíc srpen objevila ještě hra Dead By Daylight, která se mezi komunitou těší velké oblibě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *