Mafia III se ukazuje v novém příběhovém traileru i s datem vydání

Už je to nějaký ten pátek, co bylo třetí pokračování kultovní kdysi české hry Mafia potvrzeno. Jediné co nám tehdy vývojáři ukázali byl „cinematic“ teaser trailer a následně několik minut ze hry samotné. To bylo vše, ale musím uznat, že nám to stačilo. Autoři ale nezaspali a musím říct, že, tak říkajíc „za pět minut dvanáct“, nám naservírovali plný podnos informací, korunovaný příběhovým trailerem a především datem vydání.

mafia-III-obr1

Česká lokalizace nesmí chybět

Ale nejdříve, co že vývojáři prozradili? Tou nejdůležitější novinkou, tedy minimálně pro tuzemské hráče, je přítomnost české lokalizace, hra by tedy měla být v češtině a hlavně by měla obsahovat české titulky přímo ve hře, jediné, co některé hráče může mrzet je chybějící český dabing. To bude zřejmě způsobené tím, že hlavní otěže nad hrou již nedrží moravské studio 2K Czech, nýbrž studio Hangar 13, které sídlí v Kalifornii.

mafia-III-obr2

Datum vydání stanovené na říjen

A nyní pojďme k tomu nejdůležitějšímu, co nám trailer prozradil, nemyslím něco z dějové linky (o tom bude řeč později), ale datum vydání. V traileru se objevilo datum 7. října 2016. Když si uvědomím, že teď jsme v druhé polovině dubna (samozřejmě záleží, kdy tento článek čtete, pochopitelně), tak tahle hra má vyjít za půl roku, což je relativně dlouhá doba, ale jak jistě víme, u her čas plyne trochu jinak. Do té doby si koneckonců můžete projít (znovu zahrát) druhý díl, který je naprosto geniální, jak jistě víte.

A co příběh? Paráda!

Nesmím ale pozapomenout na další důležitou věc, kterou nám trailer poodkryl a to sice příběh. Hra se bude celá odehrávat v městečku New Bordeaux a je zasazena do období konce 60. let, konkrétně do roku 1968. Jen aby bylo jasno, New Bordeaux je obrazem New Orleans a to se vším, co k tomu patří  – očekávejte tedy výlety do bažin a samozřejmě aligátory, nicméně i časové zasazení je skvěle vybrané, protože koncem šedesátých let otřásala policejní brutalita vyvíjená na černoších (jak jistě víte, za příslušníka černé rasy sami hrajete), drogy a především snad ta nejlepší hudba, kterou 20. století mohlo zaslechnout. Nemám slov; už teď se těším.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.