Manor Lords – Hra vyšla v předběžném přístupu!

Očekávaná středověká strategie Manor Lords vyšla v předběžném přístupu. Hra, kterou vyvíjí Greg Styczeń prostřednictvím svého studia Slavic Magic, si již získala značnou pozornost a na Steamu si ji připsaly více než 2 miliony uživatelů. Po svém vydání se Manor Lords rychle stala jednou z nejprodávanějších her na Steamu a dosáhla maximálního počtu současně hrajících hráčů 146 000. Hra je také k dispozici v rámci předplatného Game Pass, což dále zvyšuje její hráčskou základnu.

Původně bylo vydání naplánováno na rok 2023, ale vývojáři se rozhodli vydání posunout, aby mohli pracovat na vylepšeních a opravách chyb. Styczeń zdůraznil, že Manor Lords vstupuje pouze do předběžného přístupu a nemá být vyzyvatelem her jako Total War nebo RPG jako Kingdom Come: Deliverance. Jedná se o strategickou hru se zaměřením na budování, taktické bitvy a správu komplexní ekonomiky. Styczeń přiznal, že na hře je třeba ještě hodně pracovat.

Vydavatel poděkoval těm, kteří hru podpořili, a potvrdil, že počet wishlistů dosáhl 3,2 milionu. Dali však jasně najevo, že na hráče netlačí, aby si hru ihned zakoupili, a vyzvali je ke zpětné vazbě pro další vylepšování.

Manor Lords nabízí jedinečný zážitek, kdy můžete budovat a spravovat středověké město, věnovat pozornost zdrojům, výrobním řetězcům a dobývat nová území. Hra čerpá inspiraci z umění a architektury konce 14. století a snaží se vytvořit autentický a věrohodný svět. Díky mechanice budování měst bez mřížky a důrazu na historickou přesnost poskytuje hra Manor Lords hráčům svobodu utvářet svá sídla podle hlavních obchodních cest a krajiny.

Hra je v současné době na platformě Steam k dispozici za 29,99 eur, přičemž do 10. května na ni platí 25% sleva, poté bude její cena 39,99 eur. K dispozici je také v rámci předplatného Game Pass. Hra Manor Lords zůstane v předběžném přístupu přibližně jeden rok a na základě zpětné vazby hráčů se plánuje další obsah.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *