Manuganu – MOBILNÍ HRY – Oddychová hopsačka!

Máte rádi oddechové hry s příjemnou grafikou? Chcete si odpočinout a oddechnout u nenáročné, ale zábavné hry? V tom případě se Vám můj dnešní výběr jistě zalíbí!

Dneska se podíváme na oblíbenou oddychovou hru Manuganu. Jedná se o skákačku s velmi povedenou grafikou a doprovodnou hudbou. Ocitnete se v roli malého chlapce z indiánského kmene, který se vydává na dlouhou cestu přes různá nebezpečí. Do cesty se Vám staví nejen větve, kameny a převýšení, ale také překážky, na které si musíte dávat obzvlášť velký pozor. Kamenná kladiva, která Vás chtějí smést z cesty, ozubené příšerky, které Vás chtějí zničit, nebo ohně, které Vás chtějí usmažit. Kdykoliv se jim to povede, ztrácíte život a vracíte se k poslednímu checkpointu. Ale nebojte, na úroveň máte 3 životy. Pokud se Vám podaří je všechny ztratit, úroveň pro Vás končí a vy se vracíte opět na úplný začátek.

V průběhu hry se Vám otevírají potřebné pohyby, díky kterým se Vám podaří odolat všem nástrahám a všechny úrovně úspěšně zdolat. Nebudete tedy jen vyskakovat, ale také se sklouznete, zaplachtíte si, nebo si vyčistíte cestu od kamenů pár užitečnými chvaty.

Jsou pro Vás připraveny tři prostředí s celou řadou levelů. V prvním prostředí se seznámíte s ovládáním hry i se svými protivníky. Ve druhém prostředí se ocitnete v ledovém království plném ostrých rampouchů a mizejících ledových ploch a ve třetí objevíte v říši plnou tmy. Dostanete se až úplně do finále a podaří se Vám ovládnout všechny levely?

manuganu

Za každou úroveň můžete získat až 3 hvězdičky. Ty jsou dané pokaždé zvláštním úkolem. Jednou máte zvládnout úroveň bez ztráty života, podruhé musíte sesbírat všechny zlaté mince, jindy se pak zase musíte dostat do cíle v určitém čase.

Hra byla vydána v roce 2013 a od té doby si získala velké množství fanoušků. Na Google Play, kde je hra zadarmo, si ji stáhlo více než deset milionů hráčů. Více než čtvrt milionu hráčů ji také ohodnotilo a udělilo jí známku 4,3 z celkových pěti. Na App Store si ji můžete pořídit za $0,99. Také zde si hra vysloužila vysoké hodnocení, přes 4,1 hvězdičky.

Oblíbíte si také tuto oddechovku a pomůžete chlapci zdolat zákeřné překážky?

Ke stažení na Google Play a App Store.

+ povedené grafické zpracování
+ velmi příjemná hudba a zvuky hry
+ velmi chytlavé
+ pro Android ke stažení zdarma

– poměrně málo úrovní
– placená verze pro iOS

8/10

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *