Martin „Necro“ Jucha – ROZHOVOR

Martin „Necro“ Jucha

Hráč týmu eXtatus na TOP lince.

Ahoj Necro, my jsme teď ve Svitavách na RoG Finals X a vy jste před pár okamžiky vyhráli za celek eXtatus 3. místo nad Dark Tigers. Jaké máš pocity z tohoto vítězství?

No, moje pocity jsou takové, že po včerejší prohře s Fraternitas, kde jsme měli nové ADC na scéně, které nemá zkušenosti s lankami, bylo strašně dezorientované a přes ten hluk a hype fanoušků se nedokázal soustředit na hru a kvůli tomu jsme dost prohrávali. Byla to ta první hra proti Dark Tigers, tak jsme se rozhodli změnit na další hry ADC. Výměna byla Funkaj za Zoirena a díky němu jsme to vyhráli.

Jak to tedy vypadá s vaším ADC – Funkajem? Budete ho nadále obsazovat na zápasech do rolí ADC, nebo bude pouze jako náhradník?

Funkaj si myslel, že na to má, ale neměl, ale jestli ho budeme obsazovat, to ještě nevíme, musíme se o tom pobavit s týmem a rozhodneme v budoucnu.

Jak dlouho jste celek eXtatus?

Tak v týmu eXtatus se hodně krát měnily soupisky hráčů, ale v této sestavě jsem v podstatě začínal jako první já, nabírali se lidi a přicházely první winy na turnajích. Jsou to např. PragoFFest, Asus Finals 1. a další. Jen jsme prohráli proti eSubě na Top Gamingu v Praze a na Lomnickém štítu a jinak každé finále proti Fraternitas jsme vyhráli, až na tento turnaj.

Řekni nám o top zážitku z Lomnického štítu, jaké to bylo si zahrát v takové výšce, nad mraky a v zimě?

Bylo to velmi zajímavé a ty podmínky eXtatus zvládl hold hůř jako eSuba.

Když jste hráli tu poslední hru proti Fraternitas, když jste ničili nexus, neměli jste nutkání iniciovat top linku se 4 hráči a z botu poslat fizze, který by zápas ukončil sám?

To by bylo velice riskantní, protože měli varuse a ashe.

Jako poslední otázku ti dám, jak bys ohodnotil tuto akci?

Velmi dobře, hype je brutální a je to jedna z nejlepších akcí, na kterých jsem byl.

Ani mistrovství České republiky není lepší?

Tam je menší hype od fanoušků.

Dobře, díky moc za rozhovor a přeji mnoho štěstí do dalších turnajů. Měj se.

Není zač, čau.

Rozhovor je z akce RoG Finals X.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *