Marvel’s Wolverine – Nové útržky informací o temné Loganově cestě!

Hra Marvel’s Wolverine od Insomniac Games vyvolává mezi fanoušky spoustu spekulací a očekávání. Oficiálních informací je sice málo, ale bylo potvrzeno, že příběh má na starosti Walt D. Williams, známý svou prací na hře Spec Ops: The Line. To naznačuje, že hra bude zkoumat temnější a dospělejší cestu Wolverina. Kromě toho bylo odhaleno, že hra bude zasazena do stejného univerza jako předchozí hry Marvel’s Spider-Man od Insomniac.

Podle zasvěceného Daniela Richtmana je vydání hry Marvel’s Wolverine naplánováno na rok 2025. Richtman také potvrzuje dřívější spekulace o temnějším a násilnějším tónu hry. Prozradil, že se hra bude alespoň částečně odehrávat v Madripooru, kriminalitou prolezlém ostrově v jihovýchodní Asii. Madripoor je významnou lokací v komiksových příbězích Wolverina a nedávno se objevil v sériích Falcon a Winter Soldier. Očekává se, že toto prostředí poskytne přirozené kulisy pro Wolverinovo sólové dobrodružství. Navíc se proslýchá, že hra bude exkluzivní pro PlayStation 5.

Insomniac Games mezitím slaví úspěch hry Marvel’s Spider-Man 2, která se stala nejrychleji prodávanou hrou studia PlayStation. Kreativní ředitel Bryan Intihar vysvětluje, že Wolverine se ve Spider-Manovi 2 neobjevil, protože se chtěli vyhnout zbytečnému tlaku na tým pracující na hře s Wolverinem.

Oficiální podrobnosti o hře Marvel’s Wolverine se sice teprve chystají, ale úniky a důvěrné informace naznačují, že hra bude mít temný a násilný tón. Očekává se, že prostředí bude zahrnovat Madripoor, zločinem prolezlý ostrov v jihovýchodní Asii. Úspěch hry Marvel’s Spider-Man 2 umožnil společnosti Insomniac Games soustředit se na vývoj Wolverina bez rušivých vlivů. Fanoušci netrpělivě očekávají další novinky o hře a je jasné, že Insomniac Games je odhodlána přinést další strhující superhrdinský zážitek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *