Mass Effect Andromeda – NOVINKY – Předběžný přístup k dispozici

Již od čtvrtka mají možnost hráči, kteří si na svém počítači předplácí Origin Access, případně hráči Xbox One, kteří si předplácí EA Access, možnost zahrát si trial hry Mass Effect Andromeda o délce 10 hodin, týden předtím, než má samotná hra vyjít. Hráči PlayStation 4 a ostatních konzolí si bohužel budou muset vydat až do oficiálního vydání, což je pro Evropu 23.3 (o dva dny později, než je hra vydána v Americe). V těchto deseti hodinách máte možnost si zahrát první dvě mise, zkusit si detailní tvorbu vzhledu vašeho charakteru, prozkoumat dialogové možnosti a také zahrát si multiplayer.

Většina hráčů si už stihla o hře utvořit docela jasnou představu. Začátek hry je trochu pomalejší, hra vás postupně učí, jak funguje ovládání a jak využívat vaše schopnosti v boji i při průzkumu terénu. Někteří hráči jsou s hrou poměrně spokojeni, nicméně některé chyby se opravdu těžko přehlížejí. Po internetu nyní totiž kolují desítky videí plné špatných obličejových animací a všemožných grafických bugů, které hru dělají opravdu humornou – naleznete zde například oheň, kterému zapomněli dokreslit třetí dimenzi a hlavně spoustu rozhovorů, kde si pusa a oči dělají, co chtějí, nehledě na zbytek těla nebo právě probíhající konverzaci. V den vydání má spolu se hrou vyjít i opravný patch, ten má však napravovat především chyby textur a některé další omyly, změny animací se však momentálně nedočkáme. Vývojáři tvrdí, že je příliš pozdě na to, aby tyto chyby byly vyladěny za týden, nicméně se budou snažit do budoucna se tomuto problému věnovat.

Pokud nad touto hrou i přes některé obtíže stále přemýšlíte, není špatný nápad do Origin Accessu trochu zainvestovat, jelikož vás bude na měsíc stát pouhé 4 eura a kromě tohoto trialu se v jejich tzv. herním trezoru nachází obrovská spousta her, které budete moci hrát libovolně dlouho po dobu onoho měsíce. Samotná hra Mass Effect Andromeda má na dnešní dobu poměrně vysoké doporučené požadavky, a tak pokud si nejste jisti, zda vám váš počítač tuto hru utáhne, určitě trochu zainvestujte a můžete si i tuto hru rovnou vyzkoušet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *