Mass Effect, Kerbal Space Program 2, Battlefield – NOVINKY – Přehled novinek z tohoto týdne!

Další týden je za námi a novinky z videoherního světa se valí ze všech stran. Vydání Kerbal Space programu a The Medium se opět posunulo. Bioware konečně potvrdil práci na novém Mass Effectu a zároveň ukázal krátké promo k remasteru trilogie. Prostě se toho děje hodně a tady je přehled.

The Medium

Nová hororová hra od tvůrců Layers of Fear měla původně vyjít už 10. prosince, ale studio zasáhla nejen pandemie ale i odsun hry Cyberpunk 2077. Nechcete totiž vydat hru blízko data vydání tak očekávané hry, a proto se tohohle hororu dočkáme až 28. ledna.

Kerbal Space Program

Už třetího odložení v řadě se dočkal i KSP2, tentokrát až na rok 2022. Hra měla být hotová už tento rok, ale vývojáři se chtějí ujistit, že svým fanouškům nenabídnou jenom nový obsah, ale vydají novou hru s lepšími mechanikami a funkcemi.

Mass Effect

S novinkami přišlo i studio Bioware, tentokrát nejde o špatné zprávy. To, že se chystá remasterovaná verze původní Mass Effect trilogie víme už nějakou dobu, ale zatím se o tom jenom šuškalo. Včera Bioware oficiálně potvrdil vydání Legendární edice, která by měla spatřit světlo světa už na jaře. Nepůjde o kompletní remake, vývojáři hlavně chtějí přinést trilogii na novou generaci konzolí.

Zároveň Casey Hudson potvrdil, že se začalo pracovat na úplně kapitole z tohoto universa. Takže se chystá nový díl a s trochou štěstí bude při vydání fungovat a vypadat líp než Andromeda.

Battlefield

DICE plánuje další Battlefield na rok 2021 a prý se máme na co těšit, protože půjde o velkou hru.  Studio slibuje nejlepší vizuální zážitek na nových konzolích a jako minule půjde o ten nejlepší válečný titul vůbec, na další novinky si ale musíme ještě počkat. Battlefield 5 vyšel v roce 2018 a jde tak o zatím nejdelší pauzu mezi vydáním her téhle značky.

Co říkáte na přehled novinek z tohoto týdne? A která vás nejvíc zaujala?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *