Middle-Earth Shadow of War – NOVINKY- Dobývání hradů a skřeti jako spojenci ? Proč ne !

19. 05. 2017 Ondřej Knap
1 115 zhlédnutí

Asi všichni milovníci fantasy světa „Středozemě“ znají Middle-Earth Shadow of Mordor. I když všichni očekávali propadák, opak je v tomto případě pravdou. Zběsilá akce, kde „mordujete“ hordy skřetů a sem tam občas pokecáte s Glumem. O dalším pokračováním této pecky se nevědělo do posledních dnů. Přichází tedy další pokračování už tak úspěšné hry.

Zajímalo by vás jaké další nové překvapení si pro vás a hraničáře Taliona připravili vývojáři prvního dílu ? V temných plamenech Hory osudu byl totiž vykován další nový prsten moci a spolu s ním přichází válka. Kdo jiný by za to mohl než náš hraničář. Jeho touha po pomstě je podporována a poháněna elfským přízrakem. Vaším úkolem v novém díle je nejen poskládat a ujmout se vlády nad skřetí armádou. Ale také opět uspořádat mezi skřetí vztahy, postavit se Sauronovo Nazgulům a i navigovat hierarchii skřetů.

V přiloženém videu, které má přes šestnáct minut (Upozorňuji předem, že se stále jedná o „gameplay“ z Alpha verze hry.). Je vidět na co vše se můžeme těšit až už mnou zmiňované funkce a prvky hierarchie skřetů až po velikost mapy a možnosti dobývat daná ležení podle sebe. Je zde vidět i kombinace souboje z tvrdým útokem a „stealth akcí“.


Tato hra bude k sehnání za necelých 1700 korun českých. Tato cena je připojován ke klasické edici hry. Vyjdou však ještě další dvě a to edice „Silver“ a „Gold“. Tyto edice budou obsahovat všechna budoucí DLC. Mezi tyto DLC patří nové skřetí klany a příběhové rozšíření. Middle Earth: Shadow of War vychází 22.8.2017 na Playstation 4, Xbox One a PC. Už teď se těším až se vrhnu do bitev, které se budou odehrávat ve Středozemi. A věřím, že vy také.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0