Middle-Earth: Shadow of War – NOVINKY – Minas Ithil
Po krátké době, zde máme další připomenutí očekávaného pokračování, padlého gondorského hraničáře Taliona a jeho pokus o zničení armády temné strany zevnitř. Shadow of War představuje v novém videu otevřený svět v kulisách města Minas Ithil, jakožto napadené gondorské město. Díky kulisám velkého města je velká škála možností, za které by se nestyděl ani známý vrah s kápí.
Už ze záběrů je vidět, že vámi vybudovaná armáda, dříve mordorských příslušníků, nebude jediná. Pomáhat vám budou i přítomní gondorští vojáci. Celé dobývání pevnosti nebylo tak monumentální, jako v předchozím videu, ale za to zde bylo ukázáno velké množství schopností, Jako například rozšířená spolupráce s duchem elfského mistra Celebrimbora.

Další opravdu zajímavá ukázka, na nás čekala na samém konci videa. Tím byl gladiátorský souboj v aréně. Sám Michael ze studia Monolith Productions říká, že Minas Ithil není největším městem, ale rozhodně jedním z těch větších. Dále využívání nově přepracovaného systému Nemesis vypadá opravdu dobře. Jedinou výtku bych měl a opět je to dané dnešní dobou. V řadách gondorských vojáků, i přes to, že se hra inspiruje, po vzhledové stránce především filmy, je vidět tmavší příslušník gondorské gardy. Ne, že by na tom bylo něco špatného, ale rozhodně je to velmi úsměvné a přímo do očí bijící.
Jinak vypadá hra na opravdu dobré cestě a s každým novým videm či informací se na ni těším víc a víc. Myslím, že vývojáři postupují opravdu mílovými kroky k lepší a propracovanější hře, která by měla trumfnout předchozí díl.
