Midnight Ghost Hunt – NOVINKY – Duchům na stopě!

Midnight Ghost Hunt je jako hra na schovku, ale posunutá na vyšší level s o dost zajímavější grafikou. V týmech čtyři na čtyři se buď přidáte na stranu lovců duchů s jejich podomácku vyrobenými zbraněmi a přístroji na detekování aktivity ze záhrobí. Nebo se pokusíte první tým k smrti vyděsit vznášejícími se předměty na straně duchů.

  • Datum vydání: 31. března 2022
  • Vývojář: Vaulted Sky Games
  • Platformy: Microsoft Windows, macOS

Midnight Ghost Hunt roděuje hráče dvou týmů, které jsou proti sobě postaveny v každém kole. První fáze hry rozhoduje o tom, co bude dál. Lovci duchů mají jedinečnou příležitost pochytat všechny duchy, ostatní hráče, a zachránit se ještě před půlnocí. Pokud se jim to nepovede, čeká je odvetný útok duchů.

Přidat se k týmu lovců, myslím, dost jasně mluví samo za sebe. Máte na své straně sice techniku v podobě měřáků nadpřirozené aktivity a kopu zbraní, se kterými se dají napáchat dost velké škody, ale hrát za druhou stranu je nějak lákavější.

Teprve z druhého, trochu průhledného pohledu máte pocit, že hrajete na schovávanou. Vaším cílem je nenechat se objevit lovci a to až do půlnoci. A i když jste moc hmoty nepobrali, život bez těla má dvě výhody. Můžete se úplně schovat a můžete hýbat objekty kolem sebe, aniž byste se jich dotkly. A s jejich pomocí můžete zaútočit na nic netušící lovce nebo je aspoň vlákat do pasti, k smrti vyděsit.

Na mapě jsou speciální předměty pro oba týmy, takže nemusíte spoléhat jenom na házení předmětů, ale můžete si třeba vystřelit z kánonu lodě duchů. Lovci mají speciální schopnosti, které jim pomůžou duchy spolehlivě vyčuchat. A s tou správnou partou lidí je vlastně jedno ke kterému se přidáte.

Hra je pořád v Early Accessu, kde se zdrží více než rok. Obsahu v ní je dost už teď a graficky se povedla. Na co je potřeba si zvyknout je rozhodně gameplay, sice je zápletka jednoduchá, ale zvyknout si na používání zbraní a schopností duchů chce čas. Takže je vlastně ideální čas na to si hru pořídit a natrénovat si to, než přijde plná verze.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *