Minecraft – Datum vydání nového updatu The Trails & Tales!

Blíží se nový Minecraft Update, nazvaný Trails and Tales, jenž přinese do hry mnoho nových funkcí a fanoušci se mají na co těšit. Hráči se dočkají úprav brnění, změn v tabulkách kouzel a mnoho dalšího. Studio Mojang, které za hrou stojí, vytvořilo mnoho nových prvků, které hráči budou moci v rámci této aktualizace vyzkoušet. Přesný termín vydání byl nedávno oznámen na oficiálním Twitter účtu Minecraft.

Podle tweetu bude aktualizace Trails and Tales dostupná po celém světě od 7. června. Po instalaci této aktualizace se hráči dočkají mnoha nových funkcí. Jednou z hlavních novinek jsou dva nové moby nazvané Sniffer Mob a Camel Mob. Obě tyto bytosti se vyskytují v pouštních biomu.

odkaz na twitter

Hráči budou moci využívat velblouda jako prostředek dopravy, zatímco Sniffer bude schopen vyloudit semena. Podrobnější informace o těchto mobech budou k dispozici později. Kromě toho bude možné provádět archeologii v rámci hry. Novým nástrojem, který se jmenuje Štětec, hráči budou moci rozbíjet podezřelé bloky a sbírat starobylé keramické střepy.

Další zajímavou novinkou je biome Cherry Blossom (třešňový květ). Nejlepší věcí na této aktualizaci je, že všechny tyto nové prvky byly postupně přidávány. Mojang se rozhodl neuvést všechno najednou, aby hráči mohli postupně objevovat nové funkce a změny ve hratelnosti. Díky tomu si hráči mohou lépe zvyknout na novinky a snadno se s nimi seznámit po stažení aktualizace.

V den vydání aktualizace stačí hráčům přejít do Minecraft Launcheru a kliknout na seznam verzí vedle tlačítka Play. Poté vyhledají nejnovější verzi s označením 1.20. Uživatelé mobilních zařízení mohou přejít do příslušného obchodu s aplikacemi, vyhledat Minecraft a stisknout tlačítko Aktualizovat po kliknutí na banner hry.

To je vše, co potřebujete vědět o nejnovějším termínu vydání aktualizace. Nezapomeňte si označit datum 7. června a připravit se na nové dobrodružství ve světě Minecraftu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *