Minecraft – Jack Black se objeví ve filmové adaptaci!

Začala produkce filmové adaptace populární hry Minecraft a zdroje prozradily, že se k hercům připojí Jack Black. Děj filmu je zatím tajemstvím a scénáristický tým zatím nebyl uzavřen. Black si údajně zahraje roli Steva, ikonické postavy ze hry.

Kromě Blacka by se ve filmu o Minecraftu měl objevit známý herec Jason Momoa, jenž ztvárňuje Aquamana v DC filmech. Dále se má objevit také Emma Myers ze seriálu Wednesday, Danielle Brooks z Peacemakera od DC a Sebastian Eugene Hansen. Minecraft, vyvinutý společností Mojang/Microsoft, je jednou z nejprodávanějších videoher všech dob, s 300 miliony prodaných kopií a téměř 140 miliony aktivních hráčů každý měsíc.

O film se stará společnost Vertigo a spolufinancují ho Legendary, Mojang/Microsoft a Momoova produkční společnost On the Roam. Režíruje jej Jared Hess (Boží zápasník, Napoleon Dynamit a Zilionáři) a produkční tým tvoří Roy Lee, Jon Berg, Mary Parent a několik dalších. Datum premiéry filmu je naplánováno na 3. dubna 2025.

Jack Black, známý svými rolemi ve filmech jako „The Super Mario Bros Movie“ a „Kung Fu Panda“, nedávno získal uznání za píseň „Peaches“ v prvním jmenovaném filmu, za kterou byl nominován na Zlatý glóbus. Získal také cenu Emmy za svůj hlasový výkon ve filmu „Kung Fu Panda: Dragon Knight.“. Black si také zahraje v připravované filmové adaptaci videohry „Borderlands“ a v současné době koncertuje se svou kapelou Tenacious D.

Emma Myers

Přestože konkrétní detaily filmu o Minecraftu zatím nejsou známy, očekává se, že se bude točit kolem mladé dívky a její skupiny dobrodruhů, kteří stojí před monumentálním úkolem zachránit kostičkovanou dimenzi herního světa před hrozivým Ender drakem. Film si klade za cíl oživit pohlcující a kreativní svět Minecraftu na velkém plátně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *