Minecraft – První fotografie z natáčení ukazují hranaté stromy!

Fanoušci Minecraftu se dočkali prvního pohledu na očekávaný hraný film, který spojuje síly Warner Bros. a Mojangu. Zatímco mnozí se obávali, jak bude filmová adaptace světa tvořeného výhradně z kostek vypadat, uniklé fotografie z natáčení odhalily hyperrealistické stromy a trávu, které odkazují na jedinečnou estetiku Minecraftu.

Zatímco premisa zůstává tajemstvím, IMDb naznačuje, že příběh bude následovat základní strukturu hry. Hráči Minecraftu znají cestu od kácení dřeva k vytváření lepších nástrojů a nakonec k poražení Ender draka, což může být ústředním tématem filmu. Možná se tedy dočkáme scén, v nichž Jack Black napodobuje hráče hry a snaží se těžit dřevo pěstmi.

Zveřejněné fotografie také ukazují, že se tvůrci snaží zůstat věrní původnímu vizuálnímu stylu hry, což může filmu přidat na autentičnosti. Použití praktických efektů, jako jsou hranaté stromy, dodává filmu větší realističnost a zajímavost. Filmaři také mohou jít cestou CGI pozadí, což není špatné, ale praktické pozadí bude vždy působit více pohlcujícím dojmem.

I přes nedostatek informací o skutečném ději filmu upoutá pozornost herecké obsazení. Jason Momoa a Jack Black jsou jen dva z mnoha talentovaných herců, kteří se na projektu podílejí. I když nevíme, jak přesně budou jejich postavy vypadat, jejich účast naznačuje ambicióznost projektu.

Minecraft ve filmu se sice může zdát jako neobvyklý krok. Zvlástě, když se dle fotografií bude jednat o hraný film. I tak má potenciál zaujmout diváky a fanoušky stejně jako populární videohra, která mu dala inspiraci. Díky praktickým efektům a hyperrealistickému prostředí by tento film mohl být něčím opravdu výjimečným. Zůstáváme tedy v napětí, jak se děj filmu vyvine a jaké další podrobnosti se o něm dozvíme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *