Minimal Affect – NOVINKY – Mass Effect jako animáček!

26. 04. 2020 Nikola Štěrbová
804 zhlédnutí

Nového a dobrého dílu Mass Effectu se asi jen tak nedočkáme, remaster trilogie je taky v nedohlednu, a tak když jiné studio než Bioware oznámí, že do své vesmírné parodie přidá i něco z Mass Effectu, musíte to prostě zkontrolovat. Minimal Affect je připravovaná kreslená hra, která svým vzhledem nejvíc připomíná Final Space nebo Ricka a Mortyho a kromě vtipných scén nabízí i příběh a akci.

 • Plánované datum vydání: 2021
 • Vývojář: Toadman Studios
 • Platformy: Microsoft Windows, vybrané herní konzole

Zvládnout udělat parodii několika filmů, seriálů a her jako jedinou hru je těžký úkol. Akční RPG Minimal Affect se očividně výzvy nebojí a chystá pro hráče jednoduchý příběh s novými zvraty a kvalitním cover shooterem na pozadí.

Posádka lodi Star Alliance Balding Eagle se vydává na cestu napříč Mléčnou dráhou, aby zachránili galaxii a všechny bytosti v ní. Tentokrát můžete zapomenout na chrabrou posádku Johna Sheparda, protože na lodi v Minimal Affectu vás čeká pochybná banda kadetů s hromadou vlastních problémů. Vezměte si třeba lodního inženýra – Larry je na lodi nejdéle a má spoustu příběhů o které by se s ostatními rád podělil, jenomže jsou tak nudné, že nikdo nevydržel být vzhůru až do konce. Půvabná boitička neumí ani zapnout kávovar a chlapec v červeném tričku se zoufale snaží dokázat vlastní nepostradatelnost. A mezi námi ani kapitán lodi Creed nevypadá zrovna jako vyrovnaný člověk.

Minimal Affect není hra na kterou byste se jenom dívali, i když vypadá jako seriál z Netflixu, ale dostanete se i do akce. Akce z třetí osoby je v podstatě soubojový systém z Mass Effectu a upřímně se na něho opravdu těším. Jakmile se dostane z boje můžete si vybrat nové schopnosti a vylepšit svoje šance na přežití. Kromě vedlejšáků bychom měli mít možnost bezcílně objevovat galaxii a hledat nové spojence.

Minimal Affect zatím vypadá jako jedna z těch her, na které se vyplatí počkat. Sice na konci hry neskončíte emočně vykastrovaní jako u Mass Effectu, ale aspoň se zasmějete, a to nejen na konci. Trailer slibuje akci a záchranu galaxie, což je většinou dobrá kombinace. Teď už stačí jenom počkat na další novinky a informace o hře.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0