MOBILNÍ HRY – Co přinese rok 2022?

Jaké hry nás čekají v průběhu roku na počítače a konzole. Takže je jenom fér podívat se na to, jaké hry letos vyjdou na mobilní zařízení a na co se můžeme těšit. Velké značky jako je Final Fantasy nebo Diablo připravují svoje verze mobilních her.

Diablo Immortal

Exkluzivka na mobilní zařízení, která doteď rozděluje fanoušky série. MMORPG pokračování série je zařazeno mezi druhý a třetí díl a vaším hlavní úkolem je zabránit vzkříšení Diabla. Vývojáři vsází hlavně na to, že se hráči budou chtít spojit s ostatními na mapě, až už s kamarády nebo novými lidmi. Hra by měla být venku v první polovině roku 2022

DC Heroes & Villains

Hned začátkem roku se dočkáme novinky s hrdiny od DC. Půjde o match-3 puzzler a podobně jako třeba v Candy Crush je vaším úkolem seřadit karty tak, aby vytvořili kombo. Vývojáři ale slibují, že do hry přidají RPG prvky a pro fanoušky DC jde určitě o zajímavou hru.

Final Fantasy VII: Every Crisis

Single player RPG, které shrne celý příběh Final Fantasy VII do jedné hry, tak se prezentuje připravovaný Ever Crisis titul. Podle všeho se dočkáme i nových scén, které rozšíří původní lore. Půjde o free-to-play titul s gacha mechanikami s jejichž pomocí si hráči budou moct odemknout speciální kostýmy a zbraně.

Tomb Raider Reloaded

Na tuhle konkrétní hru čeká snad každý fanoušek Lary Croft už nějaký ten pátek, z původního data vydání z minulého roku, se hra přehoupla do roku 2022. Akční arkáda slibuje všechno, co můžeme jenom chtít – artefakty, zbraně, hrobky a samozřejmě starověké hádanky.

Torchlight: Infinite

Další mobilní akční RPG hra, která chce přinést něco nového do starší série. Infinite bude příběhově zasazeno 200 let po událostech Torchlight II. Hráč se vydá na epickou výpravu a pokusí se zastavit Ember Blight předtím, než nakazí posvátnou půdu na Leptisu. Hra je momentálně v closed betě a brzy by měla být dostupná.

Plants vs Zombies 3

EA se vrací po několika letech s trhákem Plants vs Zombies. Všichni tak nějak víme, co čekat od téhle hry a všichni se v duchu modlíme, aby pro třetí díl EA upustilo od agresivních mikrotransakcí. Datum vydání hra bude ještě potvrzen.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *