Subway Surfers – MOBILNÍ HRY

Co by měl mít v sobě správný smartphone? Facebook, Whatsapp, nebo Snapchat? Jasně, ale přeci jen to není všechno, něco nám tu chybí. Ano, správně, nějaká oddechová hra, která nám skvěle zkrátí nudné čekání u doktora, nebo zdlouhavou cestu autobusem. A jaké hry by Vám neměli v telefonu chybět?

Ve druhém dílu budeme utíkat policistovi po kolejích a vyhýbat se vlakům. Že nevíte, o čem mluvím? Budeme se totiž věnovat hře Subway Surfers.

Jake, Tricky a Fresh

Hra vyšla už v roce 2012 a stále patří mezi nejoblíbenější mobilní hry dostupné jak pro iOS, tak i pro Android. Zejména také proto, že ji nikdy nemůžete dohrát a zvítězit. Příběh hry je prostý. Sprejer Jake je přistižen při vandalismu na vlakovém nádraží, kde vyšperkovával jeden z vlaků svým pouličním uměním. To se samozřejmě nelíbí strážníkovi a jeho psovi, kteří Jakea vytrvale pronásledují na útěku.

Postava Jakea je původní, jelikož s ní hra při svém vydání začínala. Postupně byly přidány i další postavy a různé outfity, které jim můžete pořizovat. Druhou stálou postavou se stala Tricky, kterou odemknete třemi čepicemi z Mystery boxů, následuje ji pak Fresh, který přichází po odemčení padesáti rádií.

Hra začala v říjnu 2012 pod názvem Subway Surfers: Halloween. Zde se mimo základní postavu objevil i „Zombie Jake“, který byl v další verzi následovaný „Elf Tricky“.

Typickým znakem pro běžce na kolejích je světové turné, které přináší hráčům speciální prostředí, nové postavy a také speciální vybavení. Prvním místem byl New York, do kterého se postavy vydaly v lednu roku 2013. Od té doby jsme s hrdiny procestovali téměř celý svět: tancovali jsme na karnevalu v Riu, v Římě jsme se projeli kolem zdobených sloupů, v Japonsku jsme se setkali s gejšami, v Bankoku jsme sbírali vzácné mušle a ve Vancouveru javorové listy. Dokonce jsme se dostali i do Prahy, kde jsme probíhali malebnými uličkami. Nejnovější verzí je Subway Surfers: Singapur.

Subway Surfers Prague

Počet instalací překročil 500 milionů. Hodnocení je velmi nadějné. Přes 19 milionů uživatelů udělilo hře 4,4 hvězdičky z pěti možných. Přidáte se na ke skupině spokojených hráčů této celosvětově známé postřehové hry?

Naleznete na Google Play, nebo na AppStore.

+ povedená grafika
+ bez limitu životů
+ lehké ovládání
+ sbírání písmen a symbolů oživí hru
+ variabilita postav a jejich outfitů
+ časté aktualizace

– po čase se omrzí
– drahé postavy

8/10

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *