Modern Warships – MOBILNÍ HRY – Bitevní lodě na Android!

10. 09. 2021 Nikola Štěrbová
454 zhlédnutí

Modern Warsips je nová, realistická válečná hra od vývojářů z Cube Softworks, která nechá hráče stát se kapitánem vlastní lodi a připojit se k epickým bitvám ve vlnách po celém světě. Jde o mobilní hru, která je dostupná na Google Play a je zdarma ke stažení.

 • Datum vydání: 13. května 2021
 • Vývojář: Cube Softworks
 • Platformy: Android

Modern Warships nabízí více než 30 bitevních lodí, ze kterých si můžete vybírat včetně ponorek. Hra si už v prvních trailerech zakládala na realističnosti a snaží se co nejvíc z toho dostat na mobily, jak jenom to jde. Modely lodí ve hře odpovídají skutečným nákresům plavidel a jsou vytvořeny i se všemi malými detaily, ve svém přístavu si je můžete prohlédnout hezky blízka.

V bitvách se k tomu přidávají autentické zvuky a hezké efekty v bitvách. Zbraně, kterým jsou lodě vybaveny jsou také převzaty z reálných lodí a na hráče čekají kulomety nebo třeba torpédomety, doplněné různými typy raket. K tomu se přidávají stíhačky a vrtulníky, které můžete v bitvách pilotovat a rozšířit tak bitvy o moře i na bitvy ve vzduchu.

Všechny lodě se dají customizovat, můžete si změnit výbavu, kterou si berete do bitvy a můžete ke svým raketám přidat granátomety nebo torpédomety. Dohromady čítá arzenál ve hře něco kolem 200 typů zbraní.

Už při svém spuštění nasbíral Modern Warships 2,4 millionu hráčů a už od začátku si drží vysoké hodnocení od hráčů. Hra běží bez větších problémů na většině mobilů. Hra je zdarma ke stažení na Google Play, jako free-to-play titul obsahuje reklamy a mikrotransakce. Svoje lodě si samozřejmě můžete vylepšit za reálné peníze, ale zatím se zdá, že i na hráče, kteří si nepřiplatili čeká skvělý zážitek. Vývojáři pravidelně přidávají nový obsah a zatím je v Modern Warships pořád tuna práce, do které se hráči můžou pustit.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2022 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0