Modern Warships – MOBILNÍ HRY – Bitevní lodě na Android!

Modern Warsips je nová, realistická válečná hra od vývojářů z Cube Softworks, která nechá hráče stát se kapitánem vlastní lodi a připojit se k epickým bitvám ve vlnách po celém světě. Jde o mobilní hru, která je dostupná na Google Play a je zdarma ke stažení.

  • Datum vydání: 13. května 2021
  • Vývojář: Cube Softworks
  • Platformy: Android

Modern Warships nabízí více než 30 bitevních lodí, ze kterých si můžete vybírat včetně ponorek. Hra si už v prvních trailerech zakládala na realističnosti a snaží se co nejvíc z toho dostat na mobily, jak jenom to jde. Modely lodí ve hře odpovídají skutečným nákresům plavidel a jsou vytvořeny i se všemi malými detaily, ve svém přístavu si je můžete prohlédnout hezky blízka.

V bitvách se k tomu přidávají autentické zvuky a hezké efekty v bitvách. Zbraně, kterým jsou lodě vybaveny jsou také převzaty z reálných lodí a na hráče čekají kulomety nebo třeba torpédomety, doplněné různými typy raket. K tomu se přidávají stíhačky a vrtulníky, které můžete v bitvách pilotovat a rozšířit tak bitvy o moře i na bitvy ve vzduchu.

Všechny lodě se dají customizovat, můžete si změnit výbavu, kterou si berete do bitvy a můžete ke svým raketám přidat granátomety nebo torpédomety. Dohromady čítá arzenál ve hře něco kolem 200 typů zbraní.

Už při svém spuštění nasbíral Modern Warships 2,4 millionu hráčů a už od začátku si drží vysoké hodnocení od hráčů. Hra běží bez větších problémů na většině mobilů. Hra je zdarma ke stažení na Google Play, jako free-to-play titul obsahuje reklamy a mikrotransakce. Svoje lodě si samozřejmě můžete vylepšit za reálné peníze, ale zatím se zdá, že i na hráče, kteří si nepřiplatili čeká skvělý zážitek. Vývojáři pravidelně přidávají nový obsah a zatím je v Modern Warships pořád tuna práce, do které se hráči můžou pustit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *