Moonshine Inc. – Není to nelegální, dokud vás nechytí!

Moonshine Inc. je dost zajímavá hra, která si dává záležet na nejmenších detailech, i když jde o výrobu nelegální pálenky. Protáhne vás příběhem, naučíte se jak je to s fermentováním a destilováním. A nezůstane jenom o moonshinu, můžete vesele vyrábět vlastní brandy, whisky nebo vodku, dokud budete vy i vaše klientela dostatečně diskrétní.

  • Datum vydání: 1. prosince 2022
  • Vývojář: Klabater
  • Platformy: Microsoft Windows, Xbox One a Series X/S, PlayStation 4 a 5, Nintendo Switch

Vývojáři se nijak netají svou láskou k ostrému pití, jeho výrobě a samozřejmě i konzumaci. Bez toho to prostě nejde. A protože je celá hra až puntičkářsky přesným simulátorem toho co a jak, mělo by vám stačit jenom pár hodin a přípravu vlastního džusíku zvládnete i v reálu. Což rozhodně nedoporučuji.

Pod heslem „není to nelegální, dokud vás nechytí“ si otevřete vlastní palírnu. Hra je velice přesná ve všech postupech a abyste vytvořili tu nejkřišťálovější pálenku s dokonale jemnou chutí, je potřeba řídit se správným postupem.

Když na chvilku necháme alkohol stranou, ukáže se Moonshine Inc. jako klasický management simulátor. Každá hotová várka vám vynese nějakou odměnu v podobě zkušeností a peněz. Svou nenápadnou kůlničku si můžete rozšiřovat, čeká vás až 30 různých destilačních zařízení, která se dají různě kombinovat a samozřejmě si odemykáte i nové recepty. Protože i vaši diskrétní klientelu časem omrzí ten stejný patok.

Takže jestli jste třeba někdy měli sen o otevření si vlastní palírny, ale stejně jako já nemáte nejmenší tušení kde začít se sháněním povolení a licencí, doporučuji následující. Pořiďte si Moonshine Inc. cestou domů se stavte pro lahev něčeho silného, co už někdo potřebnými dovednostmi dovedl k dokonalosti a užijte si jízdu hrou. A hlavně se nenechte chytit a pamatujte, že i federální agent se dá uplatit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *