Mortal Kombat 1 – Peacemaker, Homelander a Omni-Man se připojí k boji!

Titulní hrdinové a antihrdinové ze známých televizních seriálů a komiksů se chystají vstoupit do světa Mortal Kombat 1, a to díky očekávanému DLC s názvem Pack Roster. Spekulace, které se kolem tohoto rozšíření hry v posledních měsících objevovaly, se potvrdily a hráči se mohou těšit na několik zajímavých nových postav.

Jedním z hostujících bojovníků bude Christopher Smith, známý také jako Peacemaker. Tato postava se stala populární díky filmu Sebevražedný oddíl z roku 2021 a vlastnímu seriálu, kde ji ztvárňuje herec John Cena. Dalším očekávaným přírůstkem do sestavy bojovníků je Homelander z komiksové série a televizního seriálu The Boys (Banda). Ačkoli oficiálně nebylo potvrzeno, že ho bude hrát Antony Starr, fanoušci se pravděpodobně dočkají jeho brutálních a zároveň charismatických vystoupení.

Dalším hvězdným přírůstkem, který se připojí k bojovníkům Mortal Kombat 1, je Omni-Man z komiksu a seriálu Invincible (Neporazitelný). Tuto roli zopakuje dabér J. K. Simmons, což už bylo oficiálně potvrzeno. Spolupráce s autorem komiksové předlohy, Robertem Kirkmanem, dodává této události ještě více na zajímavosti a fanoušci se těší na to, jak se Omni-Manovi podaří v prostředí Mortal Kombat.

twitter

Současně se představila i skupina dalších známých postav, které mají své místo v sérii Mortal Kombat. Mezi nimi jsou Quan-Chi, Ermac a Takeda Takahashi. Tyto postavy se představily ve strhujícím traileru a potvrdily, že i nové postavy si udržují charakteristickou atmosféru série.

Pro fanoušky Mortal Kombat to bude nejen skvělá příležitost potkat staré známé, ale také se setkat s oblíbenými hrdiny a antihrdiny z jejich dalších oblíbených světů. A co je nejdůležitější, tyto nové postavy přinesou do hry nové bojové styly a strategie, které jistě potěší hráče všech úrovní.

Vydání DLC Pack Roster je naplánováno na 19. září a bude dostupné pro platformy PC, PlayStation 5, Xbox One a Nintendo Switch. Očekávání jsou velká, a fanoušci se nemohou dočkat, až budou moci sami vyzkoušet a posoudit, jak nové postavy obohatí a rozšíří zážitek z Mortal Kombat 1.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *