Mortal Kombat 11 je za dveřmi a ukazuje další dosud neviděné postavy – NOVINKY

Kultovní bojovka Mortal Kombat má již za několik dní dorazit ve své jedenácté iteraci. Na palubě přitom přistane zbrusu nová grafika, výborně dotažená hratelnost, také možnost konfigurace bojovníků postav a jejich případná stylizace. Kromě toho má ale do hry dorazit plno nových či dříve používaných bojovníků, kteří se již v několika předešlých dílech série neobjevili. Univerzum Mortal Kombat totiž přímo překypuje zajímavými charaktery, vývojáři z Nether Realm nám tak k těm, které již známe, přihazují nové postavy, které jsme si přáli a přání se nám tak vyplnila.

Kromě postav, které již známe, do hry dorazí také několik dalších dosud nezveřejněných postav. Těšit se můžeme na Liu Kanga, který byl i v minulém díle Mortal Kombat X, rovněž tak jako Kung Lao s čepelovým kloboukem na hlavě. Další postavou je bouchač Jax, který má kovové paže a s těmi se umí otáčet. Nejnovější trailet, který Nether Realm vypustil, objasňuje trochu příběhu. Dozvídáme se, že univerzum se dělí na alternativní vesmíry a také různé časové roviny, bojovníci tak nezřídka budou muset bojovat s vlastními já, jen z jiné časové roviny či jiného alternativního vesmíru. Za touto nepříjemností stojí bohyně Kronika, která také figuruje jako hlavní záporná postava příběhu.

V traileru se také opět zjevuje postava pána času Gerase, který má být pomocníkem Kroniky. Kromě těchto postav se můžeme také těšit na Noob Saibota, tedy původního Sub-Zera, který opět vzešel z časové nerovnosti, kterou způsobila kronika. Titul bude k dostání již 23. dubna, tedy téměř za měsíc, a dostupný bude na PlayStation 4, Xbox One, PC a i na Nintendu Switch. Pro fanoušky značky je to jasná volba, pro milovníky bojovek jakbysmet. My už se na nový Mortal Kombat nemůžeme dočkat!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *