Mortal Kombat 11 rozkrývá jména dalších postav – NOVINKY

Zatím z betaverze Mortal Kombat 11 známe jakousi skvadru postav, ve které nalezneme například Sonyu Cage, Scorpiona, Sub-Zera či Baraku. Postav má být ale mnohem více. Již před časem unikl jakýsi náčrt postav, ten ale nebyl zatím potvrzen, neboť studio NetherRealm vypouští informace o postavách velmi pozvolnu. Nejnovější únik se konkrétně nezmiňuje o nových postavách, ale spíše o achivementech, které nové postavy připomínají svou třípísmennou zkratkou. Achivementy se budou zřejmě týkat úspěchů s postavami, díky tomu se nám ale odkrývají jména dalších možných postav.

Podle zkratek CAS, CET, ERR, FRO, JAC, JAD, KOL, KOT, KUN, LIU a ještě TER lze poměrně jednoduše (ano, uznávám, že v některých případech to tak jednoduché není) odtušit, o jaké postavy jde. Tím je myšleno Cassie Cage, pistolník Erron Black, ženská verze Sub-Zera jménem Frost, Jacqui Briggs, Jade, Kotal Khan, Kung Lao a Liu Kang; postavy pod zkratkami CET, KOL a TER jsou nám zatím neznámé a evidentně nenapovídají žádné známé ikonické postavy ze série Mortal Kombat.

Zatím si musíme počkat na celkový souhrnný seznam bojovníků, protože všechny zatím skutečně neznáme. K tomu se hojně rozhořela diskuze na téma, které postavy doplní základní výběr pomocí DLC bojovníků. Těch má být osm, stejně jako v posledním Mortal Kombat X a zpravidla jde o postavy, které nemají s univerzem Mortal Kombat nic společného (jako například Jason Voorhees nebo Vetřelec a Predátor ze známých sci-fi kousků. U brzy očekávaného nového Mortalu Kombat 11 se spekuluje o Terminátorovi či klaunu Pennywisovi z Kingova postmoderního románu To. Žádná ze spekulovaných postav pro DLC však zatím nebyla potvrzena a je před námi tak dlouhá doba čekání, tedy konkrétně do 23. dubna, kdy má nový Mortal Kombat 11 vyjít na všechny hlavní platformy, včetně PC, PS4, Xbox One a Nintenda Switch.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *