Moving Out 2 – Pokračování stěhování krabic a pohovek!

Stěhovací party hra Moving Out je zpátky. S novým nákladem krabic, nábytku a vlastně čekohokoliv, co se dá o kousek posunout, ať majitel chce nebo ne. Největší novinkou je online režim, díky kterému už nemusíte sedět vedle spoluhráče na dosah ovladače, ale není to jediná novinka.

  • Datum vydání: 15. srpna 2023
  • Vývojář: SMG Studio, Devm Games
  • Platformy: Microsoft Windows, Xbox One a Series X/S, PlayStation 4 a 5, Nintendo Switch

Pokud jste doteď o teď už sérii Moving Out neslyšeli, rychle ji představím. Jak napovídá název hry i městečka Packmore, ve kterém se pohybujete, je to titul zaměřený na stěhování a obecně přesun předmětů a někdy i zvířat, z bodu A do bodu B. Někdy je na to časový limit, jindy prostě nesmíte balíček ztratit. A všechno je zabaleno s roztomilé grafice s postavičkami, které úplně nepodléhají zákonům fyziky a jejich pohyby jsou… no, někdy k vzteku, ale většinou vtipné.

Moving Out podle mě pořád spadá do kategorie kde je prostě nejlepší, když přímo vidíte ostatní hráče. Jednak se musíte domlouvat při přenášení větších předmětů a předávat si instrukce, a pak je lepší přímo vidět na důvod neúspěchu a mít možnost dát mu to sežrat. Ve hře i v reálu. Lokální multiplayer je jako předtím až pro čtyři hráče. A stejně na tom bude online co-op, pokud nemáte možnost být s ostatními hráči v jedné místnosti.

Moving Out 2 má podobně jako předchozí díl vlastní příběh, ale osobně si nemyslím, že by byl nějak důležitý. Jenom je dobré vědět, že tam je. Mnohem důležitější jsou výzvy na čas, kde fakt musíte projevit týmového ducha a nevšední vedlejší úkoly.

Hru je možno zakoupit na Steamu nebo jiném obchodu, včetně Microsoft Store. Po vzoru prvního dílu by se měla hra objevit mezi nabídkou volně dostupných her služby Xbox Game Pass, jenom tady zatím není potvrzeno datum vydání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *