Moving Out – NOVINKY – Stěhování, lasery a žirafa!

Stěhování nábytku je těžké samo o sobě, tak proč o tom neudělat hru a nezničit u toho několik dobrých přátelství? Moving Out je podobně jako Overcooked kooperativní hra, která chce po hráčích jednu jedinou jednoduchou věc – spolupráci. A myslím, že všichni dobře víme, jak pevné nervy jsou u co-op her potřeba.

  • Datum vydání: bude oznámeno
  • Vývojář: SMG Studio
  • Platformy: Microsoft Windows, Nintendo Switch

Stěhování je stresující proces. Nejen, že musíte všechny svoje věci nastrkat do krabic a zabalit je tak, aby se cestou nerozbili, ale velké věci jako je gauč nebo lednička se většinou nedají rozebrat a musíte je prostě vynést v celku. To často zahrnuje schody, výtahy a úzká futra. V téhle chvíli se hodí pomoc kamarádů, tedy alespoň do té doby, než přijdou s „chytrými“ nápady, které nikdy nefungují. Moving Out nabízí hráčům tenhle jedinečný zážitek z pohodlí gauče.

Stěhování je práce pro víc lidí, přesně proto má Moving out co-op. Je potřeba vyhovět požadavkům zákazníků a přinést jim jejich věci na pár dost podivných míst. Nemá cenu přemýšlet nad tím, proč nosíte věci přes bažiny, vyhazujete je z letadla nebo je vynášíte z vily střežené několika lasery. Zákazník má vždycky pravdu, a i když vás požádá, abyste mu například někde splašili žirafu, nezbývá než požadavek splnit.

Kreativita se vždycky cení, a i když si „půjčujete“ zvířata ze zoo, můžou se objevit problémy. V Moving Out naštěstí nemusíte hledat únikovou cestu moc dlouho. Stačí udělat díru do stěny nebo otevřít portál, naložit žirafu a jít si pro výplatu.

Studio SMG potvrdilo, že hra vyjde na počítač a Nintedno Switch, ale pravděpodobně se dočkáme vypuštění na všechny konzole. Zatím největší neznámou hry je datum vydání, Moving Out mělo vyjít v druhé polovině tohoto roku, ale ještě to nikdo oficiálně nepotvrdil.

Taky už přemýšlíte, kterého kamaráda znáte moc dlouho a moc dobře a zkusíte s ním pevnost vašeho přátelství touhle hrou?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *