MultiVersus – Datum vydání a Přechod na Unreal Engine 5!

Společnosti Warner Bros a Player First Games potvrdily, že hra MultiVersus se po svém ukončení v roce 2023 vrátí s novým datem vydání a několika významnými změnami. Hra, která byla původně spuštěna v roce 2022 jako otevřená beta verze, umožnila hráčům zažít bitvu ve stylu Smash Bros mezi různými IP společnosti Warner Bros, jako jsou DC, Scooby Doo, Cartoon Network a Space Jam LeBrona Jamese. Nedostatek nového obsahu však způsobil pokles hráčské základny, což vedlo k ukončení hry v červnu 2023.

Ředitel hry Tony Huynh se objevil v traileru, aby se podělil o tuto novinku spolu s dalšími změnami, které byly provedeny na základě zpětné vazby hráčů. MultiVersus přešel na Unreal Engine 5, což vedlo ke kompletnímu přepracování síťového kódu hry a vylepšení grafiky a animací. Postavy byly doplněny o nové bojové mechanismy a útoky a přibudou také nové etapy a přírůstky do soupisky. Kromě toho byl teasován nový herní režim PvE, který slibuje nové způsoby hraní a získávání odměn.

Fanoušci spekulují o možných přírůstcích postav, mezi oblíbené návrhy patří série Harry Potter a Samuraj Jack. Ačkoli nebylo nic potvrzeno, nadšení vyvolává možnost nových postav ze sérií, jako je Mortal Kombat. Vývojáři z Player First Games si vzali zpětnou vazbu od hráčů k srdci a snaží se vytvořit bojovou hru, kterou si hráči zamilují. Přechod na Unreal Engine 5 jim umožnil výrazně vylepšit herní zážitek.

Vývojáři také naznačili chystané funkce, jako je režim PvE, nové mapy a další hrdinové, s nimiž lze bojovat. Konkrétní detaily o těchto prvcích však zatím nebyly odhaleny. Očekává se, že další informace budou sděleny v nadcházejících týdnech, ale zveřejněné video poskytuje náhledy na vylepšenou hratelnost a grafiku, na kterou se hráči mohou těšit. 

Vzhledem k rozsáhlé nabídce IP od Warner Bros fanoušci netrpělivě očekávají oznámení nových postav a lokací v rámci MultiVersus. Společnost Player First Games již dříve potvrdila, že se MultiVersus vrátí v roce 2024, a nyní oznámila pevné datum vydání 28. května.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *