MythBusters: The Game – NOVINKY – Populární show se přesouvá na počítače!

Bořiči mýtu nám už před lety dokázaly, že ne všechno co vidíme na filmovém plátně nebo si přečteme na internetu je nutně pravda. Byl to seriál, který se nás snažil vzdělávat, něco nám předat… Mě se vždycky líbila ta část, kdy něco vyletí do vzduchu. A protože by to byl v reálu dost nákladný koníček, jsem ráda, že někoho napadlo převést tenhle seriál do virtuálního prostředí.

  • Datum vydání: 8. června 2022
  • Vývojář: Byte Barrel
  • Platformy: Microsoft Windows, macOS, Android

MythBusters: The Game – Crazy Experiments Simulator je oficiální adaptací znamého věděckého seriálu od stanice Discovery. Jde o kombinaci simulátoru z první osoby a řešení hádanek po vzoru adventur s trochou managementu navrch. Jinými slovy jste hlavní hvězdou, kameramanem, účetní… vyhnete se snad jenom tomu zastupovat Bustera.

Místo slavných moderátorů jste tady vy – hráč – skoro jediný a v každém ohledu nenahraditelný člen týmu. Všechno od plánování experimentů, vybírání materiálů, studování blueprintů, stavbu, nastavení kamer a provedení samotného pokusu, bude taky jenom na vás.

První verze hry vyjde už za dva dny. Malá ochutnávka v podobě bezplatného prologu je na Steamu dostupná už teď. The First Experiment vám představí základní herní mechaniky. V prologu máte na starost produkci první epizody, která se musí odvysílat. Hra vás rychle naučí vás, jak se připravit na potvrzení nebo vyvrácení mýtu. A jak je to s explozemi, protože bez nich to není zábava.

Stanice Discovery spolupracuje s vývojáři na celém projektu, najdete ji ale i na Kickstarteru, kde úspěšně naplňuje svoje cíle. Takže, pokud chcete menším obnosem podpořit vývojáře v jejich tvorbě nebo chcete za větší peníz dostat svoje jméno až do finální hry, určitě se podívejte na jejich kampaň. Jinak si plnou hru můžete pořídit už zítra, třeba na Steamu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *