Na internet unikly další záběry ze hry The Sinking City – NOVINKY

O hře, která jako kdyby vypadla z pera H. P. Lovecrofta, jsme již informovali nesčetněkráte. A titul jménem The Sinking City rozhodně není jednoduché uchopit, za dobu svého vývoje totiž hra změnila název, několikrát odsunula datum vydání a vyprodukovala také množství obrázků, prospektů a videí a trailerů, které ale z části vůbec neukazovaly skutečnou hru. A i když je Call of Cthulhu, tedy promiňte, The Sinking City stále celkem mysteriózní hrou (a to nemluvíme o příběhu hry), má již své datum vydání (které snad již nebude posunuto) a také několik záběrů přímo ze hry. Na novou várku čtvrthodinového záznamu se nyní můžeme podívat!

Hru vyvíjí studio Frogwares, a je to zatraceně vidět. Toto vývojářské studio má na kontě nejnovější hry s Sherlockem Holmesem v hlavní roli a The Sinking City jako kdyby poslednímu Sherlockovi z oka vypadlo. Hlavní postavou však již není anglický detektiv se slabostí pro opiáty, ale Charles W. Reed, který nás zavede do městečka Oakmont v Nové Anglii na východním pobřeží USA. Samotný únik patnáctiminutového gameplaye nám ukazuje průzkum zatopených oblastí, dialogy a také detektivní prvky včetně myšlenkových map (či jak chcete tuto mechaniku nazvat), které dobře známe z minulých titulů ukrajinského studia Frogwares.

Pokud jde o audiovizuální stránku hry, ta je na celkem slušné úrovni. Rozhodně to není přehlídka schopností vašeho počítače či herní konzole, ale hra vsází především na temné a smutné barvy, není tak divu, že tolik o grafické pozlátko nejde. A k tomu všemu, hra je navíc s otevřeným světem, což znamená, že na grafiku se zase tolik nehraje, mnohem důležitější je, aby hra fungovala a nezadrhávala se, což u open world her není nikdy zrovna jednoduchý úkol. Na každý pád, tady je nových patnáct minut z The Sinking City. Hra vychází již toto léto, konkrétně 27. června a to na PC a konzole od Sony a Microsoftu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *