Na internet unikly záběry z připravované hry ze světa Harryho Pottera – NOVINKY

Jako blesk z čistého nebe zapůsobilo video, které se objevilo na internetu. Vidíme v něm v notně špatných podmínkách záběry z jakési hry připomínající Harryho Pottera, sestříhané do jakéhosi pseudo-traileru. Únik vzbudil na internetu totální poprask, protože nikdo nečekal, že by mohla přijít hra, která bude situována do světa Harryho Pottera, ale nebude mapovat příběh tohoto mladého čaroděje. Podle zmíněného videa by mělo jít o klasické RPG ve stylu jiných RPG her, ale ve světě plném čar a kouzel, které budeme moci jakožto hráči používat. Co o hře jako takové ještě víme?

Po úniku se na sociální síti Reddit rozpovídal uživatel, který byl prý při tom, když studio Avalanche začalo hru vytvářet. Podle jeho slov má jít o hru z univerza J. K. Rowlingové, autorky ságy o brýlatém kouzelníkovi Harrym Potterovi. Ve videu je vidět vytváření postavy, což má být podle onoho uživatele Redditu student Bradavic, za kterého budeme hrát. Časová linka však má odpovídat 19. století, v žádném případě tak nepůjde o návaznost na příběh Harryho Pottera, ale spíše mu bude předcházet. Samotný trailer pak odkrývá několik známých lokací, jako je například náměstí v bradavickém hradě, či Zapovězený les.

Těšit bychom se měli i na velkou škálu kouzel, které nám nakonec sám trailer představuje. Pomyslnou třešničkou na dortu jsou kouzelní tvorové, kterých bude ve hře více než dost. Samotná postava ve videu bojuje proti jakýmsi podzemním skřetům, které bez lítosti zabíjí. To je možná to, co bude hru odlišovat od klasických příběhů Harryho Pottera, tedy jakási akčnost a naturalismus v konání. Zatím bohužel o hře nevíme nic dalšího a na zmíněný trailer se již ani nejde podívat, neboť filmové studio Warner Brothers, které vlastní všechna práva na značku Harry Potter, jej z internetu stáhlo. Budeme tak muset počkat na další přínos úniků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *