Naughty Dog – Neil Druckmann láká na novou přelomovou hru!

Neil Druckmann, šéf studia Naughty Dog, naznačil, že příští projekt studia „by mohl změnit mainstreamové vnímání her“. Přestože konkrétní detaily zůstávají pod pokličkou, Druckmann v nedávném rozhovoru vyjádřil obrovské nadšení z chystaného podniku.

Druckmann, známý svou prací na sériích The Last of Us a Uncharted, se svěřil, že ačkoli pracoval na několika vysněných projektech, tento nový je obzvláště vzrušující. Vyzdvihl rostoucí oblibu her napříč všemi věkovými skupinami, což podtrhl úspěch televizního seriálu The Last of Us, který pomohl překlenout propast mezi hráči a nehráči.

Neil Druckmann

Připravovaná hra má na tento úspěch navázat a nabídnout bohaté, pohlcující zážitky, které zaujmou celosvětové publikum. „Jsem zvědavý, jaký bude mít tato nová hra ohlas, zejména po úspěchu The Last of Us, protože by mohla nově definovat mainstreamové vnímání her,“ prohlásil Druckmann.

Od potvrzení svého dalšího projektu v březnu 2023 se společnost Naughty Dog drží minimálních podrobností. Mezi jejich poslední velké tituly patří The Last of Us Part II z roku 2020, Uncharted: The Lost Legacy (2017) nebo kultovní Uncharted 4: A Thief’s End.

Chapter 1 - The Insurgency - Uncharted: The Lost Legacy Guide - IGN

Druckmann hovořil o vyvíjejícím se prostředí vyprávění příběhů a technologií a poznamenal, jak pokroky, jako je umělá inteligence a snímání pohybu, snižují náklady a technické překážky. „Díky technologiím, jako je umělá inteligence a možnost snímání pohybu přímo z domova, snižujeme náklady i technické překážky, což otevírá dveře dobrodružnějším projektům,“ vysvětlil.

Druckmann zdůraznil, že vzhledem k rychlému vývoji nástrojů je důležité zvládnout základy vyprávění. Ve společnosti Naughty Dog je klíčová otevřená spolupráce, která umožňuje ovlivňovat projekty nápady ze všech úrovní a zajišťuje, že převládnou ty nejlepší nápady.

Příští hra společnosti Naughty Dog má posunout hranice herního průmyslu a využít nové technologie a proces spolupráce k dosažení potenciálně transformativního zážitku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *