Nejhorší hry roku 2017 aneb proč je na Steamu refund?

Vždycky se mluví o těch nejlepších zážitcích z her, o nejlepším příběhu a nejoriginálnějším zpracování. Vývojáři ze všech studií se snaží zapsat mezi video herní legendy, ale někdy se to prostě nepovede. A přesně na takové hry, u kterých to tak úplně nevyšlo, se podíváme. Jaké jsou podle vás nejhorší hry roku 2017?

Rise & Shine

Plošinovka s opravdu úžasným grafickým zpracováním, tak se dá popsat Rise & Shine. Zní to jako skvělá hra na oddech a pobavení. Vzheldem k tomu, že je hra na prvním místě v tomhle článku, je asi jasné, že je s ní něco špatně.

Hra je k naštvání krátká, pár hodin gameplaye prodlužuje jenom nekonečné opakování jednotlivých pasáží, protože někdo trochu moc osolil obtížnost. A to je vlastně celá hra. Pár hodin se točíte v kruhu a rvete si u toho vlasy. Nic pro slabší povahy.

Inner Chains

Zajímalo by mě, jak se povedlo vývojářům z Telepaths Tree hru rozbít ještě před vydáním. Nedělám si srandu, ale v téhle hře prostě nic nefunguje. Za předpokladu, že vám ji povede nainstalovat, nečeká na vás nic jiného než utrpení (a to hlavně technického rázu).

Všechny trailery na hru, vypadají kouzelně. Hororová střílečka ve ničeném světě, kde jedinou starostí hlavního hrdiny je prolít co nejvíc krve? To zní prostě až moc dobře. Inner Chains je naprosto nehratelná záležitost, na druhou stranu alespoň přišli s originálním nápadem.

DE-FORMERS

Vydat hru jako je DE-FORMERS na jakoukoliv jinou platformu, než mobil je vždycky problém. Aby hráče zaujala a opravdu bavila, musí skvěle fungovat. Jde o to, že když si zadarmo stáhnete hru na mobil, nic velkého od ní nečekáte. Když si koupíte hru na PC nebo konzoli, zvlášť když stojí 35€ a víc, čekáte že bude aspoň fungovat.

Asi už jste pochopili, že to není případ DE-FORMERS. Hra má příšerný bojový systém, je plná bugů a někteří hráči měli problém připojit se na server. Prostě se DE-FORMERS vyhněte velkým obloukem.

DYING: Reborn

Tahle hra je jeden z důvodů, který vedl k tomuhle článku. DYING: Reborn není ze začátku vůbec špatná, atmosféra je taková, jakou byste u hororu čekali a pocit úzkosti, když se vám nedaří utéct rychle narůstá. Říkáte si, co na vás asi ještě čeká a odpověď vás dostane do kolen. NIC! Jako by se vývojáři snažili zapůsobit na hráče a potom je to přestalo bavit. Jestli je tohle všechno, co hra i do budoucna může nabídnout, tak za to prostě nestojí.

Troll and I

Troll and I je jedna z nejhorších her minulého roku. Podobně jako u všech her, když za něco dáváte 50€, čekáte, že platíte za kvalitní zpracování. A stejně jako u všech her v tomhle článku, tomu tak není.

Pokud fandíte neohrabanému bojovému systému a dalším chybám, které se ovládání nedají prominout, možná vás hra bude bavit. Za mě musím říct, že Troll and I je jenom indie záležitost, která si hraje na velký titul. Bohužel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *