Nejlepší survival hry, které si musíš zahrát

Zkoušíš rád svoje limity? Tak mrkni na 3 podle nás nejlepší hry o přežití na PC nebo konzole a vydej se jejich prostřednictvím do světa, kde jeden chybný krůček může znamenat rozdíl mezi životem a smrtí. Kterou si zahraješ jako první?

The Forest

Představ si, že ztroskotáš letadlem na pustém ostrově. Hustý nepřehledný les všude kolem je ale to poslední, co by tě mělo trápit. Mnohem větší vrásky na čele ti nadělají obyvatelé, kteří v lese žijí. Jsou to totiž lidožraví mutanti, kterým už se na tvé čerstvé maso pěkně sbíhají sliny. Zvládneš se ubránit, nebo skončíš jako hlavní chod?

Tuhle survival hororovou hru plnou nenasytných zombie si můžeš zahrát na PC nebo PlayStation 4 nejen jako jeden hráč, ale klidně i v kooperaci.

Minecraft

Minecraft už je taková survival klasika, o které každý hráč snad aspoň jednou v životě slyšel. Pokud tě kromě soupeření o přežití baví taky budování, měl bys tuhle hru určitě vyzkoušet. Má totiž mnoho tváří. Záleží jen na tvé aktuální náladě, jestli budeš zrovna stavět z kostiček, starat se o záhonky nebo zabíjet krvelačná monstra.

Minecraft si můžeš zahrát sám i v multiplayeru, a to na PC, PS 3, PS 4 nebo na Vitě, Switchi, Wii U, Xboxu 360 i One.

Frostpunk

Vítej v nové době ledové. Ve Frostpunku je celá planeta pokrytá ledem a ty máš za úkol udržet při životě v mrazivém městě jednu z posledních skupin přeživších. Jednotlivým obyvatelům navíc rychle začíná docházet trpělivost a jejich chování se může snadno zvrhnout. Dokážeš jim zajistit dostatek jídla, tepla i bezpečí?

Tuhle postapokalyptickou survival hru si můžeš zahrát na PC, PS 4 nebo Xbox One. A když tě fakt chytne, už brzo budeš mít možnost zkusit si její pokračování Frostpunk 2, které se chystá vyrazit do herního světa v průběhu letošního roku.

Tip: Klikni a přečti si více o dalších survival hrách.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *