Nejočekávanější hry roku 2020! – TÉMA

Rok 2020 bude pro herní scénu přelomový. Blíží se nové herní konzole PlayStation 5 a Projekt Scarlett od Xboxu. Google se blíží k doladění vlastní platformy s názvem Stadia. A seznam her, které si v příštím roce zahrajeme se pořád rozrůstá. Jaké jsou ty nejvíc očekávané tituly roku 2020?

Gods and Monsters

Značka Assassins Creed začala trochu přerůstat Ubisoftu přes hlavu a skoro to vypadalo, že se každý rok dočkáme nového dílu. Na letošní E3 Ubisoft překvapil odhalením hry Gods and Monsters a 25. února 2020 zkusíme úplně nový titul od tohoto giganta.

DOOM Eternal

DOOM je obrovská herní značka, kterou není potřeba nějak dlouze popisovat. Brány pekla se znovu otevřou 20. března 2020 a jedině Doomguy se může postarat o to, aby pekelná pakáž zůstala tam, kde má, což je daleko od Země.

Empire of Sin

U Johna Romera ještě chvíli zůstaneme. Otec DOOMu se chtěl trochu posunout a spojil svoje síly s Paradoxem. Výsledkem je strategie, ve které se hráč pokusí vybudovat vlastní kriminální impérium. A já už se nemůžu dočkat!

Resident Evil 3

Po velice úspěšném remaku druhého dílu série Resident Evil se Capcom rozhodl pokračovat ve svém snažení. Ve třetím díle se Jill Valentinova postaví do cesty zrůdičkám, které utekly z laboratoří Umbrella Corp.

Cyberpunk 2077

Po letech dlouhého čekání se blíží TA chvíle. 16. dubna 2020 naše herní mašiny odpálí největší sci-fi RPG všech dob. CD Projekt Red zatím svoje fanoušky nezklamal a myslím, že u Cyberpunku se opravdu máme na co těšit.

The Last of Us Part 2

Před vývojářským týmem studia Naughty Dog stojí nelehký úkol. The Last of Us je milovaná hra se skvělým příběhem a její pokračování musí být alespoň stejně dobré jako první díl. Zatím nic nenasvědčuje tomu, že by hra neměla být dobrá a hráči si 29. května 2020 můžou o hře udělat vlastní představu.

Minecraft Dungeons

Na letošní E3 jsme se dočkali hodně překvapivých oznámení a Minecraft Dungeons je jedním z nich. Minecraft se rozhodl odbočit z původního kurzu a v roce 2020 nabídne hráčům týmové prozkoumávání dungeonů s trochou craftění.

Half-Life: Alyx

Nikdo nečekal, že už roce 2020 dostaneme nový Half-Life. A už vůbec nikdo nečekal, že to nebude třetí díl v řadě, ale VR odbočka. Z názvu hry vyplívá, že se podíváme na dějovou linku Alyx Vance. A protože se hra nebude točit kolem Freemana, má Valve šanci ukázat nám zase něco trochu jiného.

Carrion

Neznáme ještě přesné datum vydání, ale známe zápletku tohoto obráceného hororu. Po vzoru hororu Věc se hráč dostává do role mimozemšťana, který dokáže libovolně měnit svoji podobu. A jeho úkolem bude utéct z podzemní laboratoře a pomstít se co největšímu počtu pracovníků laboratoře.

Halo Infinite

Halo konečně dostalo na počítače a rozšířilo si svoji fanouškovskou základnu. Nový díl Halo Infinite je jedna z nejočekávanějších her příštího roku a Microsoft toho hodlá využít. Halo Infite půjde na trh jako uváděcí titul pro novou konzoli od Xboxu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *