Nejšílenější achievementy – ZAJÍMAVOSTI – 5 opravdových majstrštyků!

Všichni jsme do nějaké míry soutěživý. Právě hry, ať už jsou venkovní, deskové nebo počítačové nás v soutěživost podporují. Znám spoustu her, které mají achievementy a Steam k nim vlastně ani nepotřebujete. Krásná věc na Steamu je to, že vaše dosažené achievementy si může kdokoliv zobrazit. Ostatní hráči tak vidí, co jste dokázali. A tím se dostáváme k jádru dnešního článku, kterými achievementy se opravdu můžete pyšnit? Které achievementy je nejtěžší získat?

Určitě jste alespoň jednou hráli hru, která vás tolik bavila, že jste ji prostě chtěli dohrát na 100%. To znamená posbírat všechny collectibly, splnit všechny vedlejšáky, projít si všechny rozhovory no a pak samozřejmě získat všechny achievementy. Některé achievementy jsou lehce získatelné, stačí projít hlavní příběh, jít na nějaké místo z vedlejšího úkolu a podobně. Další skupina jsou „ty otravné“, protože není těžké je získat, ale většinou to prostě jenom dlouho trvá. A zbývají dvě skupiny achievementů, první je až nemožné získat a druhé jsou tak zvláštní, že prostě nikam jinam nezapadají. No a přesně na takové se dneska podíváme.

Mortal Kombat – My Kung Fu Is Stronger

Jak hodně máte rádi Mortal Kombat? Aby hráč získat tento achievement, musí se všemi 27 postavami dosáhnout:

100 vítězství, 100 Fatality, Stage Fatality nebo Babality finishes, 150 X-rays pohybů, 10,000 litrů rozlité krve a odehrát 24 hodin za každou postavu.

Dead Rising – 7 Day Survivor

Jeden z nejtěžších a časově nejnáročnějších achievementů. Úkolem hráče je přežít 7 dní herního času v Infinite Modu, což je 14 hodin v reálném čase. Navíc nesmíte zemřít a savy jsou omezené. Pokud máte hodně času a baví vás zabíjení zombíků, tohle je achievement pro vás.

World of Warcraft – Universal Explorer

Máte hodně volného času a zdá se vám 14 hodin strávených v nějaké hře jako nic? Zkuste získat Universal Explorer. Úkolem hráče je objevit úplně každou oblast na mapě v celém světě World of Warcraft.

Civilization V – Raiders of the Lost Ark

Hráč si musí nastavit hru tak, aby hrál za Američany s Německem po svém boku proti Egyptu. Ideální je začít někdy kolem doby renesance a počkat než hra vygeneruje památky poblíž Egyptských hranic. Potom už stačí poslat tam svoje archeolog a nechat Američany objevit památky. Achievement se zdá celkem lehké získat, ale ve skutečnosti je to mnohem horší.

Dishonored – Daredevil

Tento achievement přineslo DLC Dunwall City Trials. Corvo musí dokončit všechny Bonfires výzvy. To znamená, že musí sesbírat všechny bonfiry. Je to zase jeden z lehčích achievementů, ale vezme to několik pokusů. Kdo z nás se trefí na malou plošinku na první pokus? Nebo na padesátý? No asi jenom já…

No to by bylo pro dnešek asi všechno. Každopádně jsem se s vámi chtěla podělit o achievementy, které mně osobně přijdou dostatečně zajímavé na to, aby se o nich někdo zmínil. Já sama nemám ani jeden z nich, ale plánuji zkusit aspoň Dishonored. Pokud máte nějaké zajímavé achievementy, které jste získali nebo plánujete jejich pokoření, určitě dejte vědět do komentářů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *