NEPOTRVZENO: Únik fotografií Switche s motivy očekávané Zeldy!

Pokud jste fanoušky série The Legend of Zelda nebo Pokémon, pak jistě víte, že Nintendo občas vydává speciální edici konzole Switch při vydání některých svých významnějších her. Například při vydání Pokémon Scarlet and Violet nebo střílečky Splatoon 3. A nyní se zdá, že se taková speciální edice chystá i pro očekávanou hru The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.
 
Podle fotografií, které se objevily na Redditu, bude speciální edice konzole Switch OLED zlatá a bílá se zelenými prvky z loga hry na konzoli a na Joy-Conu. Dock bude mít celé logo hry. Tyto fotografie údajně pocházejí z čínské továrny a jsou velmi podobné fotografiím
speciální edice Switch OLED s již zmiňovaným Splatoon 3, které také unikly před vydáním. Na základě informací se jedná o stejného leakera.
 
 
Zatím ale nemáme žádné oficiální informace od společnosti Nintendo o této speciální edici. Doufejme, že se brzy dočkáme nějakých novinek a možná i představení této konzole v designu hry.
 
Hra sama vyjde 12. května 2023 a očekávání jsou veliká. Snad půjde ve šlépějích svého předchůdce a my se budeme moci těšit na další dobrodružství s Linkem a jeho bojem proti temným silám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *