Netflix – Streamovací gigant chystá mnoho herních adaptací!

Netflix nedávno uspořádal livestream akce zaobírající se animovanými projekty nazvanou Drop 01, která představila několik nových projektů a trailery filmů. Na akci byly zveřejněny novinky ohledně seriálů Scott Pilgrim Takes Off, Sonic Prime a Castlevania: Nocturne. Tři epizody Castlevania: Nocturne byly dokonce vydány před samotnou premiérou. Netflix také oznámil vývoj animovaných seriálů Devil May Cry a Tomb Raider.

Pokud jste akci nestihli, můžete si zhlédnout nové trailery a informace o chystaných animovaných projektech. Mezi jedním z důležitých oznámení patří trailer seriálu Tomb Raider: The Legend Of Lara Croft, který představuje ikonickou archeoložku v hlavní roli. Tento seriál se podle očekávání bude držet temnějšího tónu novějších her. Seriál by měl mít premiéru v roce 2024.

Youtube

Dalším významným oznámením byl příchod animovaného seriálu Devil May Cry, který je inspirován akční videoherní sérií. Adi Shankar, showrunner seriálu Castlevania, se opět stane vůdčí postavou tohoto nového projektu. I když zatím není známo konkrétní datum premiéry, Netflix jej označuje jako „coming soon“.

Youtube

Drop 01 byla menší akce ve srovnání s jinými událostmi Netflixu, ale i přesto nabídla zajímavé novinky týkající se animovaných filmů a seriálů. V příštím roce se nám pak opět dostane týdenní akce Geeked Week, která zaměřuje na filmy, televizi a videohry. Netflix také pochválil připravovaný restart filmu Masters of the Universe, který se vrátí na obrazovky příští rok.

Netflix

Drop 01 odhalil několik zajímavých novinek v oblasti animovaných filmů a seriálů. Netflix se více zaměřuje na adaptace populárních videoher, jako jsou Castlevania, Tomb Raider a Devil May Cry. Těšit se můžeme na temnější tón a nový pohled na tyto známé příběhy. Navíc Netflix slibuje další akce plné oznámení i v nadcházejících letech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *