Netflix – Streamování her je tu! Zatím pouze v UK a Kanadě

Společnost Netflix, přední hráč na poli streamování obsahu, se odhodlala k ambicióznímu kroku – expanzi svých služeb směrem k hraní her. Tato nová strategie zahrnuje revoluční posun, kdy uživatelé v Kanadě a Velké Británii budou mít jedinečnou možnost ponořit se do světa her přímo na svých televizorech. To však není vše – pro předplatitele služby na PC a Mac začne odemykání dveří do herního světa na webovém portálu Netflix.com.

Začátek této nové etapy přinese hned několik vybraných titulů, mezi nimiž vynikají dvě fascinující hry. První z nich, „Oxenfree„, z dílny Night School Studio, slibuje nesmírně poutavou a propracovanou příběhovou adventuru, která hráče vtáhne do záhadného světa plného tajemství a nečekaných zvratů. Druhým lákadlem bude „Molehew’s Mining Adventure„, arkádová hra zaměřená na dobrodružnou těžbu drahokamů, jež zaručuje nekonečnou zábavu a napětí.

Pro hráče na PC a Macu bude možné hry ovládat pomocí klávesnice a myši, zatímco u hráčů na televizích Netflix doporučuje používat mobilní zařízení jako ovladač. V rámci beta testování budou k dispozici některé televizní modely, včetně televizorů Amazon Fire TV, Chromecast s Google TV, televizorů LG, Nvidia Shield TV, zařízení a televizorů Roku, chytrých televizorů Samsung a Walmart ONN. Tento seznam je však plánováno rozšířit.

Cílem beta fáze je zajistit stabilní zážitek ze streamování her, ačkoli se počítá s určitými výpadky. Společnost Netflix se zavázala, že chce hry zpřístupnit svým členům po celém světě a v této fázi vývoje je pro ni důležitá zpětná vazba od uživatelů. Tato expanze se však nezastaví pouze u her, Netflix již v roce 2021 představil výběr her pro mobilní zařízení a tato nabídka stále platí.

Je zatím nejasné, jak úspěšným se společnosti Netflix podaří být na herním trhu v oblasti streamování her na televizích a PC. Nicméně, společnost pokračuje ve svých aktualizacích a rozšiřování nabídky, takže budeme vyčkávat na další vývoj.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *