New Game + v Zaklínači 3 vás vyzve na souboj – ZAJÍMAVOSTI

Samozřejmě jen metaforicky. V šestnáctém rozšíření zdarma každý hráč předvede své herní dovednosti. Všechny zbroje, meče, sekyry a lektvary mu v Nové hře + zůstanou, ovšem úroveň nepřátel se zvedne až na třicátý level, což zatopí každému, kdo si tento mód pustí. Jak funguje a v čem spočívá jeho největší klad?

new game +

Nová hra + nepatří k módům, které by rozšířily svět Zaklínače o něco nového. Spíš vám dovolí zkusit si Geraltovo dobrodružství ještě jednou, jak byste si vedli, kdyby se po konci hry Zaklínač vrátil v čase. V konečném důsledku tak New Game + představuje zajímavou alternativu, a především výzvu. Rád bych uvedl, že vás hra vyzve nejen v obtížnosti nepřátel, ale také v objevování neprozkoumaných lokalit a nacházení dalších zbrojí či mečů. V New Game + zkrátka vyluxujete všechen zbylý obsah, kterého jste si během prvního hraní nevšimli.

Když se na rozšíření podíváme technicky, Nová hra + vlastně nedělá nic jiného, než že zvedne úroveň všech monster, ponechá vám tu vaši, ale také vám ji umožní zvýšit až na stovku. Hráče tedy čeká velká výzva, protože krom už získaných bodů dostane i ty nové, a tak může rozšířit svůj strom dovedností o nová Znamení. Tady se nabízí připomínka, že Nova hra + z vašeho Zaklínače učiní nezastavitelného Ramba, protože získáte znovu ty samé dovednosti. Tento mód se hodí i pro ty, kteří v herní době nezvládli vystoupat na level potřebný k odemknutí nějaké zbroje nebo zbraně.

new game + 4

V New Game + si můžete zvolit libovolnou úroveň obtížnosti, ale dal bych si pozor na svou volbu. Nejvíc to pocítíte při soubojích s bossy, jejichž tuhost a kritické poškození dostane novou úroveň. Ani bosse z vedlejších úkolů ti méně zkušení neskolí na jeden pokus, a tak se nebojte si úroveň obtížnost jednou za čas snížit. V žádném případě nepatříte mezi ostudy, každý hráč se totiž v soubojích opravdu zapotí. Nová hra + tak Zaklínače promění v takové malé Dark Souls…

Za více než týden vychází poslední velké rozšíření pro Zaklínače 3, O víně a krvi. Zavede nás do nové oblasti malebného Toussaintu, a tak ten, kdo už Zaklínače dohrál, si může v rychlosti připomenout hraní v Nové hře +. Představuje totiž ohromnou výzvu.

new game + 3

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.