NHL 17 – NOVINKY – Český hokejista na přebalu?

Zanedlouho uplyne rok od vydání NHL 16 a my se tak můžeme již naplno zaměřit na nové NHL 17, které vyjde 15. září. Titul je určen pro PlayStation 4 a Xbox ONE. PC verze se tradičně nedočkáme. Za předobjednání dáme okolo dvou tisíc korun a za deluxe verzi něco kolem třech tisíc.

EA SPORTS vytvořilo, v rámci tvorby coveru, fanouškovské hlasování a představilo nám osm hráčů, mezi kterými se objevil i Jakub Voráček z Philadelphia Flyers. Hlasování se zúčastnilo asi šest milionů lidí. Český hokejista bohužel nezvítězil a vypadl hned v prvním kole hlasování v duelu s Kanaďanem Connorem McDavidem. Na výsledném coveru hry se tak objeví ruský útočník Vladimír Tarasenko.

Poprvé v historii bude možné v sérii NHL hrát Světový pohár. Hráči si tak budou moci vybrat svojí oblíbenou reprezentaci a pokusit se sní prorazit až na vrchol.

Tradiční EASHL se taktéž nevyhne změnám. Přetransformován bude celý systém hodnocení a hráči tak budou postupně získávat odznaky a následně se jim budou odemykat různé možnosti, jak si upravit nebo vylepšit tým.

CkYiJQDW0AA6dB1-1200x675

V NHL 17 může hráč řídit již kompletní hokejový klub se vším všudy. Od výběru a úprav stadionu až po celý marketing. (Vizuálních úprav bude opravdu mnoho a u hráčů by měli úpravy dresů hraničit již s možnostmi v The Sims.)

Ve hře se také dočkáme vylepšení umělé inteligence. To by mělo pomoc hlavně například gólmanům při chytání střel nebo hráčům při nastavování taktiky. Ke změnám dojde i u hokejistů. Přihrávky by měli být přesnější a potěší také možnost prudké otočky na ledě a rychlá změna směru bruslení. Hra tak celkově výrazně nabere na dynamice.

Novinkou bude také mód, kdy si hráč (ať už proti počítači nebo dalšímu hráči) bude tahat hokejisty do týmu po jednom a prvek náhody tak rozhodne, zdali se ve vašem týmu objeví váš oblíbený hráč nebo si ho pickne soupeř. Obdobně je tomu u většiny MOBA her, kdy si hráči popořadě pickují herní postavy.

Další informace a záběry z tvorby hry můžete vidět na videu níže, které je dostupné i s českými titulky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *