NHL 24 – Hokej čeká velké přepracování!

Pro letošní ročník hry NHL 24 od EA Sports slibují vývojáři zásadní změny, které by měly odlišit tento titul od předchozích. Hráči již dlouho požadovali inovace a zdá se, že vývojáři je vyslyšeli. Tisková zpráva hovoří o kompletním přepracování herního zážitku s cílem poskytnout autentickou akci plnou tlaku, živosti a kontroly.

Mezi hlavní novinky patří systém vyčerpání, který odměňuje delší útočné akce a čas strávený v útočném pásmu. Tento systém má přinést novou dynamickou vrstvu autenticity a vzrušení. Další inovace se týkají fyzického kontaktu, kde přepracovaná fyzika a animace umožní realističtější boj tělem a vytvoří velké momenty v každém okamžiku zápasu. Hráči budou mít možnost tvrdě zaútočit na soupeře a dokonce ho poslat přes obroučku nebo rozbít sklo.

 

Hráči také získají úplnou kontrolu nad finesami, kde přepracované ovládání umožní efektivnější a intuitivnější pohyby. Novou funkcionalitou je možnost naznačit, přihrát nebo driblovat po jakékoliv fintě, což otevírá dveře pro kreativitu a strategii hráčů. Vizuální systém přihrávek byl rovněž přepracován, aby hráči mohli přihrávat přímočařeji a přesněji, a to jak kdekoli, tak kdykoli na ledě.

Kromě herních inovací se vývojáři zaměřili i na vylepšení audiovizuální prezentace her. Díky zlepšenému zvuku a realizmu se hráči budou cítit, jako by byli přímo na stadionu. Jednotlivé okamžiky, jako oslavy gólů, řev publika nebo hlas komentátorů, budou příjemnější a poskytnou hráčům dokonalý zážitek.

Na obálce hry NHL 24 bude hráč Cale Makar z Colorada Avalanche. I když tisková zpráva neuvádí přesné informace o jednotlivých herních režimech, uvádí, že bude vylepšen Ultimate Team a přibudou i více možností ve World of Chel. Důležité je také zmínit, že cross-play mezi konzolemi bude fungovat pouze u hráčů stejné generace (Xbox Series X/S a PS5 společně, stejně jako Xbox One a PS4), ale hráči Xboxu Series X/S již nebudou hrát s hráči na PS4.

Hra NHL 24 bude k dispozici od 6. října tohoto roku pro PS5, Xbox Series X/S, PS4 a Xbox One.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *