NHL: Legacy Edition

EA Sports v září 2015 vydala další díl ze seriálu NHL. Nese označení s číslem 16, tu spustíte na konzolích Xbox one a PS4. Pro starší konzole vyšla hra s názvem NHL: Legacy edition.

 

Aktualizovaná NHL 15

Společnost EA začíná ve svém každoročním vydávání her s názvem NHL myslet na budoucnost a tak se rozhodla vydat tituly s označením šestnáct pouze na nejmodernější konzole. Ty starší ale nebudou tak ochuzeny. Electronic Arts vše vyřešila novým označením NHL: Legacy edition. Defacto se pouze jedná o hru, která obsahuje nové soupisky a menší počet novinek.

Zatímco u nové šestnáctky nacházíme samé novinky, například propracovaní maskoti domácích týmů. Ti jsou opravdu výborní. Vstřelíte branku, je záběr do hlediště a tam poskakuje maskot. Vstřelíte hattrick a skupina fanoušků drží nad hlavami papíry s Vaším jménem. U Legacy ale tyto novinky nečekejte. Zde se pouze jedná o aktualizovanou patnáctku, která také svým zpracováním průlomová nebyla.

Jednou z novinek je fakt, že jsou haly lépe propracované. Arény ve hře nesou originální názvy v některých ligách a jejich kapacity se začínají přibližovat opravdovému reálu. Například v české extralize již není pouze nápis EA Sports Arena a kapacita něco kolem pěti tisíc, ale i zde se tvůrci trošku více zaměřili na fakty a tak je zde kapacita haly uvedena přesně. Názvy arén, ve kterých se představují domácí celky, v extralize stále nejsou, ale v jiných ligách je zde už naleznout můžeme. Dalším aspektem, který je zde nový, jsou gólové sirény. V nejhlavnější lize této hry, tedy v NHL, doznaly změny některé arény. Například v Detroitu uslyšíte tradiční sirénu a pak také song, který zde uslyšíte při reálném zápase nejlepší ligy světa.

 

NHL16_AskNHL_BruinsMascot_1920x1080.0.0

Bohužel, maskoty a další vylepšení arén v NHL Legacy Edition nehledejte. 

 

Koupit, či nekoupit?

Pokud se obejdete se staršími soupiskami, které již nepůjde aktualizovat prostřednictvím internetového připojení, tak pokračujte ve hraní NHL 15. Pokud ale toužíte po něčem, co trošičku osvěží Vaše hraní, jednoznačně NH Legacy Edition kupte.

Jeden myslel na “NHL: Legacy Edition

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.