NieR Re[in]carnation – MOBILNÍ HRY – NieR už je taky na mobilech!

NieR Re[in]carnation, tak zní celý název nové hry ze série NieR, která před pár dny vyšla tentokrát na mobilní zařízení. Jde o free to play RPG, které kromě známého jména láká hráče na temný, emocemi nabitý příběh a pro tuhle sérii nový, tahový soubojový systém.

  • Datum vydání: 28. července 2021
  • Vývojář: Applibot, Platinum Games
  • Platformy: Android, iOS

Mobilní hra NieR Re[in]carnation je zasazená do stejného universa jako Nier: Automata a Nier Replicant, hraje se ale trochu jinak. Jde o mix několika žánrů s podle mě jedinečným výsledkem.

Příběh hry se soustřeďuje kolem malé holčičky pronásledované nočními můrami noc co noc. Tahle holčička se probouzí na studené podlaze na neznámém místě s ponurou atmosférou a budovami šplhajícími až do nebe. Její jedinou společností je záhadný hlas, který sám sobě říká Mama. A hráč dostává jednoduchý úkol, prozkoumat zvláštní místo zvané Klec a zjistit, co se kolem děje.

Samozřejmě, že holčička není úplně sama v celém herním světě. Vlastně kromě nepřátelských AI, můžete změřit svoje síly i s ostatními hráči. Hra vás do toho nijak nenutí, ale kdyby vás nadupaný příběh omrzel, můžete to zkusit. Jedinou nevýhodou je, že při PvP jste tak trochu nucení utrácet skutečné peníze a odemykat si zbraně, na které byste v základní hře nenarazili.

NieR Re[in]carnation je dostupná zdarma ke stažení na obchodech Google Play a App Store, ve hře jsou proto mikrotransakce. Během kampaně mikrotransakce nijak nepřekáží, ale při soubojích s jinými hráči jste nuceni investovat do svojí postavy. Při spuštění hry při vydání bylo několik problémů se servery, ale momentálně by mělo všechno být opraveno a šlapat bez větších problémů. Takže jestli jste fanoušky NieR, doporučuji vyzkoušet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *