Nightingale – NOVINKY – Aaryn Flynn se vrací v čele nového studia!

Několik ex-vývojáři z Bioware, kteří v minulosti pracovali na KOTORu, Mass Effectu nebo Dragon Age před pár lety opustili velké studio, aby si v čele Aarynem Flynnem založili menší studio. Jejich společným cílem bylo vytvořit vlastní svět, který by byl jenom jejich a včera jsme z toho světa dostali první ukázku. Jejich první hra dostala název Nightingale a láká na sdílený svět a survival.

  • Plánované datum vydání: 2022
  • Vývojář: Inflexion Games
  • Platformy: Microsoft Windows

Nightingale bude zasazeno do fantasy světa ve viktoriánské době, na která útočí děsivá monstra, kdo ví odkud. Vybavení dobovými zbraněmi, plynovými lampami a trochou magie se buď sami neo s dalšími hráči pokusíte přežít ve sdíleném světě. Aaryn Flynn slibuje, že svět, čekající na hráče, bude mít bohatou historii a bude plný příběhů, které hráči objeví při jeho zkoumání.

Hráč se dostane do role Realmwalkera, přeživšího nějaké magické spouště, která zamíchala kartami v obyčejném světě. Po mapě se rozsypaly portály, vedoucí na nejrůznější místa a jedním z nich by mělo být i hlavní město Nightingale.

Survival a crafting tady budou hrát velkou roli. Hráči by měli být schopni spolupracovat s dalšími hráči, dohromady sbírat suroviny a vycraftit si s jejich pomocí lepší zbraně a vybavení nebo si dokonce postavit nějaké obydlíčko, kam se můžete bezpečně vrátit z nebezpečné výpravy.

Nightingale se pochlubilo prvním trailerem, ve kterém ukazuje nejen několik záběru z herního světa, ale můžeme si prohlédnout i postavy ve viktoriánském oblečení nebo větší a menší monstra, se kterými se jistě setkáme v hotové hře. Hra by měla vyjít někdy začátkem příštího roku do Early Access verze, takže nemusíme čekat zase tak dlouho, než bude všechno hotové. A brzy budeme moci nový svět od veteránů průmyslu prozkoumat na vlastních obrazovkách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *