Nintendo Direct 2024 – Odhalení hlavních herních oznámení a překvapení

Přišla očekávaná prezentace Nintendo Direct, která přinesla spoustu zajímavých novinek a odhalení her. Navzdory původním očekáváním, že půjde o relativně nenápadnou akci, Nintendo překvapilo fanoušky několika významnými oznámeními. Zde je komplexní přehled všeho, co bylo během nejnovějšího Nintendo Direct odhaleno.

Metroid Prime 4: Beyond

Po letech odmlky se Metroid Prime 4 vynořil s novým podtitulem „Beyond“. Hra, která byla původně oznámena v roce 2017, zažila bouřlivou cestu vývojem, včetně přechodu z Bandai Namco do Retro Studios. Fanoušci se dočkali prvního pořádného traileru, který potvrdil termín vydání v roce 2025.

The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom

Výrazným oznámením byla hra The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom. V tomto díle, který se odchyluje od tradice, vystupuje jako hlavní hrdinka princezna Zelda, která pátrá po Linkovi. Hra využívá vizuální styl a perspektivu připomínající remake Link’s Awakening. Hra Echoes of Wisdom bude uvedena na trh 26. září 2024 spolu se speciální edicí Hyrule pro Nintendo Switch Lite.

Mario & Luigi: Brothership

Hra Mario & Luigi: Brothership, která představuje návrat oblíbené série Mario & Luigi po devíti letech, přináší nové dobrodružství s touto ikonickou dvojicí. Navzdory ukončení činnosti původního vývojářského studia AlphaDream se série vrací pod novým vývojářským vedením. Vydání hry je naplánováno na 7. listopadu 2024.

Donkey Kong Country Returns HD

Donkey Kong Country Returns HD přináší klasický titul pro Wii na Nintendo Switch s vylepšenou HD grafikou, dalšími úrovněmi z verze pro 3DS a podporou multiplayeru. Fanoušci se do džungle mohou ponořit 16. ledna 2025.

Nintendo Switch Sports

Nintendo Switch Sports rozšiřuje svůj seznam o novou basketbalovou disciplínu, která dorazí prostřednictvím bezplatné aktualizace letos v létě. Hráči si mohou užít lokální nebo online zápasy 2 na 2 a utkat se v minihře pro čtyři hráče.

Dragon Quest III HD-2D Remake

Po dlouhém čekání je potvrzeno, že Dragon Quest III HD-2D Remake vyjde v roce 2025. Toto oznámení přináší úlevu fanouškům, kteří se obávají o budoucnost projektu v souvislosti se změnami ve společnosti Square Enix.

Super Mario Party Jamboree

Hra Super Mario Party Jamboree slibuje, že bude dosud největší Mario Party a bude obsahovat více než 110 miniher a nové herní desky. Hra podporuje až 20 hráčů online v novém režimu Koopathlon a bude k dispozici 17. října 2024.

Fantasian Neo Dimension

Od tvůrců Final Fantasy je Fantasian Neo Dimension vylepšenou verzí exkluzivní hry pro Apple Arcade, která nyní obsahuje anglické a japonské hlasové projevy a nová nastavení obtížnosti. Letos v zimě mohou hráči prozkoumat toto přepracované RPG na Switchi, následovat bude vydání pro PC, PS5 a Xbox Series.

Retro tituly v Nintendo Switch Online

Knihovna Nintendo Switch Online + Expansion Pack se rozšiřuje o hry The Legend of Zelda: A Link to the Past Four Swords, Metroid Zero Mission, Turok: Dinosaur Hunter a Perfect Dark, která obsahuje online multiplayer až pro čtyři hráče.

LEGO Horizon Adventures

Hra LEGO Horizon Adventures, která byla dříve oznámena na Summer Game Fest 2024, je oficiálně potvrzena pro Switch. Tato hra kombinuje oblíbenou estetiku LEGO s rozsáhlým světem série Horizon a její vydání je naplánováno na prázdniny 2024.

Stray

Kritiky oceňovaná kočičí adventura Stray míří na Nintendo Switch. Hra Stray, která původně vyšla v roce 2022, bude na Switchi k dispozici o letošních prázdninách.

Tales of the Shire: A The Lord of the Rings Game

Tales of the Shire nabízí hráčům útulnou simulaci života zasazenou do Kraje. Hra, jejíž vydání je naplánováno na konec letošního roku, bude k dispozici na několika platformách včetně Switche a mobilních zařízení prostřednictvím herní služby Netflix.

MARVEL vs. CAPCOM Fighting Collection

Fanoušci klasických arkádových bojovek se mohou těšit na MARVEL vs. CAPCOM Fighting Collection: Arcade Classics, která obsahuje sedm kultovních her s vylepšenými funkcemi, jako je online multiplayer a tréninkový režim. Kolekce vyjde ještě letos.

Just Dance 2025 Edition

Nejnovější díl série Just Dance se na Switchi objeví letos v říjnu a přinese novou sadu skladeb a tanečních sestav.

Hello Kitty Island Adventure

Okouzlující přírůstek do žánru útulných her, Hello Kitty Island Adventure, vyjde na Switchi v roce 2025. Hráči se mohou připojit k Hello Kitty a jejím přátelům při obnově zchátralého ostrova s herními prvky připomínajícími Animal Crossing.

The Hundred Line: Last Defense Academy

Od tvůrců hry Danganronpa vychází The Hundred Line: Poslední obranná akademie. Nové strategické RPG zasazené do postapokalyptického světa. Hráči budou bránit svou školu před mimozemskými útočníky a zároveň odhalovat její tajemství. Vydání hry je naplánováno na rok 2025.

Romancing SaGa 2 Remake

Romancing SaGa 2 je nejnovějším klasickým RPG, které se dočkalo moderního remaku. Hra, jejíž vydání bylo oznámeno na 24. října 2024, obsahuje aktualizovanou 3D grafiku a vylepšení hratelnosti.

Nintendo Direct v červnu 2024 přinesl působivou řadu oznámení a aktualizací, což zaručuje, že se fanoušci mají v nadcházejících měsících i později na co těšit.

Jeden myslel na “Nintendo Direct 2024 – Odhalení hlavních herních oznámení a překvapení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *