Nintendo – Nová výzva pro fanoušky retro her NES!

Nintendo přináší revoluční zážitek pro fanoušky klasických her s Nintendo World Championships: NES Edition. Pro milovníky retro her, kteří touží po rychlostních výzvách, je tu úžasná příležitost být součástí této nezapomenutelné akce. Tato speciální edice nabízí více než 150 speedrunových úkolů z 13 kultovních her, včetně titulů jako Super Mario Bros., The Legend of Zelda a Donkey Kong.

V režimu Speedrun se hráči mohou zdokonalovat a soutěžit sám proti sobě, zdolávat vlastní časy a postupně se zlepšovat. Party Mode pak přináší možnost soupeřit s až osmi přáteli v různých výzvách, což zaručuje spoustu zábavy a soutěživého ducha. Pro členy Nintendo Switch Online je k dispozici speciální World Championships Mode, kde mohou hráči soutěžit v globálním žebříčku a získat si své místo mezi nejlepšími hráči.

Nintendo World Championships: NES Edition je k dispozici jak ve fyzické, tak digitální podobě. Deluxe Set je pro opravdové sběratele a fanoušky nostalgických her. Obsahuje kromě samotné hry také repliku zlaté cartridge z roku 1990, 13 uměleckých karet inspirovaných klasickými hrami a sadu 5 odznaků. Tento balíček je skvělou příležitostí pro ty, kteří chtějí mít výjimečný kousek herní historie ve své sbírce.

Předobjednávky jsou již spuštěny, a tak se můžete připravit na dobrodružství plné nostalgických her a rychlostních soutěží. Nintendo World Championships: NES Edition slibuje být nezapomenutelným zážitkem pro všechny, kteří milují klasické hry a chtějí si vyzkoušet své dovednosti ve světě speedrunů. Připojte se k této nové výzvě a přetvořte své herní dovednosti v legendární úspěchy.

Nintendo World Championships: NES Edition vyjde 18. července. Digitální verze bude k dispozici za 30 dolarů, zatímco fyzická Deluxe edice, která obsahuje všechny sběratelské předměty, bude dostupná za 60 dolarů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *