Nintendo Switch – Nová microSD karta s licencí Nintendo

Společnost Western Digital rozšířila svou nabídku karet SanDisk microSD s licencí od Nintendo o novou kartu, která disponuje dosud nejvyšší kapacitou. Jedná se o 1TB kartu SanDisk microSD určenou pro systémy Nintendo Switch. Díky této novince hráči této populární herní konzole získají ještě více prostoru pro své oblíbené hry, a to nezávisle na tom, kde se právě nacházejí.

Tato supervelká karta, kterou společnost Western Digital vyvinula ve spolupráci se společností Nintendo, představuje nejvyšší kapacitu mezi oficiálně licencovanými kartami SanDisk microSD. Jejím hlavním cílem je poskytnout hráčům Nintendo Switch dostatek místa pro jejich rozrůstající se herní knihovny, a to s maximálním pohodlím. Navíc má tato karta exkluzivní design, který je inspirován hrou The Legend of Zelda a zdobí ji znak Hylian Crest. Byla pečlivě testována a schválena pro použití se všemi systémy Nintendo Switch, čímž hráčům poskytuje záruku kompatibility a spolehlivosti.

S přibývajícími tituly a rostoucími nároky na úložný prostor se hráči musí často vypořádávat s omezeným místem na svých konzolích. Nová 1TB karta od Western Digital významně zvýší dostupnou kapacitu úložiště v řadě microSD karet SanDisk s licencí Nintendo. Tím umožní hráčům uchovat si veškeré své oblíbené hry na jednom místě, aniž by se museli obávat nedostatku místa. Zejména fanoušci série The Legend of Zelda budou mít nyní k dispozici dostatek prostoru pro novou vzrušující kapitolu nazvanou The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Susan Park, viceprezidentka pro globální strategická partnerství ve společnosti Western Digital, vyjádřila svou radost nad tímto partnerstvím s Nintendo a nadšeně přivítala novou kartu: „Série The Legend of Zelda je již více než 30 let oblíbenou sérií, která si stále získává srdce a mysl hráčů po celém světě. Jsme nadšeni, že můžeme komunitě fanoušků přinést tuto nejnovější kartu, a díky našemu silnému partnerství se společností Nintendo jsme hrdí na to, že můžeme i nadále nabízet produkty,které hráčům pomohou maximálně využít jejich zážitek z konzole Nintendo Switch.“

Nová karta SanDisk microSD s kapacitou 1 TB pro Nintendo Switch je nyní dostupná u vybraných prodejců Western Digital, v e-shopech a v internetovém obchodě Western Digital. Je nabízena za doporučenou maloobchodní cenu 179 EUR.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *