Nobody Wants to Die: Nová detektivní noirová adventura v dystopickém New Yorku 2329

Polské studio Critical Hit Games oznámilo novou detektivní noirovou adventuru s názvem Nobody Wants to Die, která se odehrává v dystopickém New Yorku v roce 2329. V této interaktivní neo-noirové hře se hráči ujmou role detektiva Mortality Jamese Karry, který se vypraví za sériovým vrahem, který terorizuje elitní vrstvy města.

Ve svém nebezpečném pátrání ho bude doprovázet mladá policejní spojka Sara Kai, která mu pomůže odhalit mnoho temných tajemství o nejmocnějších lidech v New Yorku. V této dystopické budoucnosti posunuly technologie lidskou existenci na novou úroveň – lidé mohou být prakticky nesmrtelní, přenášet své vědomí do paměťových bank a přesouvat se z těla do těla, pokud si na to mohou dovolit předplatné. Detektiv James Karry a jeho pomocnice budou využívat pokročilou technologii k rekonstrukci událostí vedoucích k vraždě a odhalování stop vedoucích k pravdě.

Očekává se, že hra Nobody Wants to Die přinese do herního světa zajímavou detektivní noirovou atmosféru a výjimečný vizuální zážitek. Spolu s příběhem o pronásledování sériového vraha se hráči dostanou do dystopického New Yorku, kde se setkají s technologií, která nejenže mění lidskou existenci, ale také odkrývá nebezpečí spojená s nesmrtelností. Hra je jedním z dalších zajímavých titulů, které se mohou přidat k nabídce sci-fi her s futuristickým vzhledem a vyprávěním, které pochází z Polska.

Hra slibuje pohlcující svět a smysluplný příběh, který se zaměří na rizika nesmrtelnosti. V této budoucnosti je smrt vzdálenou vzpomínkou a věčný život je na dosah. Grafika hry je poháněna Unreal Engine 5 a vývojáři se snaží dosáhnout fotorealistického vzhledu. Kromě toho chce studio nabídnout inovativní zážitek inspirovaný filmem a filmovou kvalitu. Hra je plánována k vydání ještě letos a vyjde na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *