Nová Operation Wildfire v Counter-Strike: Global Offensive

Jedna z nejúspěšnějších FPS Counter Strike: Global Offensive od společnosti Valve Software se dočkala dalšího velkého updatu. Sice se již nejedná o radikální zásah do mechanismů hry v podobně nové zbraně – revolveru, díky němuž se na většině hráčských obličejů objevil nechápající výraz, jak tomu bylo na konci minulého roku, ale i tak jde o významné oživení hry.

V průběhu února narazila většina hráčů při spuštění hry CS: GO na aktualizaci v podobě balíčku přesahujícího dva gigabajty dat. Místo bylo vyhrazeno pro zcela novou operaci Wildfire, s kterou byla vypuštěna nová série skinů na zbraně. Další část obsahovala nové mapy pro hru, jenž jsou dostupné po dobu operace.

V pořadí se jedná o celkem sedmou operaci, která byla pro CS:GO vytvořena a její cena byla stanovena na necelých šest dolarů. Předpokládané ukončení se datuje na sedmnáctého června. Do té doby mají hráči možnost operaci dokončit, obdržet předměty za jednotlivé mise a sbírat hvězdy, jejichž počet následně určí typ získané medaile. Ta s nejvyšší hodnotou je samozřejmě zlatá a k jejímu obdržení je nutné nasbírat čtrnáct hvězd. Celá operace obsahuje dvě hlavní kampaně – Gemini a Wildfire. Zmíněné kampaně obsahují dohromady přes padesát misí a jejich postupným plněním se hráči zpřístupňují části tematického komiksu. V kampani Gemini jsou též dostupné kooperativní mise, které musíte plnit ve spolupráci s dalším hráčem.

maxresdefaffffult

S operací přišlo celkem sedm nových map (Santorini, Royal, Tulip,…) a předělaná mapa Nuke. Ty jsou dostupné pro všechny hráče. Je také potřeba upozornit na lepší grafické zpracování map, které způsobuje při hraní částečný propad počtu snímků za sekundu. maxresdefault

Z nové Wildfire bedny lze získat šestnáct nových skinů na zbraně (například Hyper Beast skin na brokovnici) a jeden na nůž (Bowie Knife).

Operace Wildfire je tak dalším zajímavým oživením hry, které dokáže zabavit na dlouho dobu a pomůže se hráči odreagovat od náročného a trpělivost vyžadujícího postupování do vyšších ranků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *